V sobotu 20.1.2018, jsme odjížděli oslabeni o dva hráče (nemoc a hory), již v časných ranních hodinách (5:15 hod.), s dětmi na turnaj do hodně nedalekého Hronova a tento brzký odjezd se tak trošku podepsal na společném výkonu.

HC Náchod - HC Jičín   17:1

Branky:  Mach.

http://www.hcjicin.cz/zapas.asp?id=182

První utkání proti HC Náchod, góly padali po našich hrubých chybách a bohužel neproměňovali jsme šance, proto se soupeř radoval z výhry. Herně to nebyl zase tak jednoznačný zápas, ale jak se říká: (pokud nedáváme góly, nemůžeme vyhrát).

HC WIKOV Hronov - HC Jičín   14:9

Branky: 4 Mach, 3 Svoboda A., Veselý, Folprecht.

http://www.hcjicin.cz/zapas.asp?ID=183

Druhý zápas s domácími, byl přetahovanou o výsledek skoro do poslední třetiny. Naši kluci se herně drželi, jen ta koncovka a štěstíčko na nás nesedlo škoda.

HC Jičín - HC St. Vrchlabí   1:19

Branky: Veselý..

http://www.hcjicin.cz/zapas.asp?ID=184

Třetí zápas byl hodně těžký, protože se po náročné cestě do Hronova a hodně časném vstávání, začala projevovat únava na dětech. K tomu se přidal i hodně těžký soupeř a zaslouženě vyhrál. "Jenom škoda p.pruhovaného, že se občas, tak asi třikrát kouknul do brány se sirénou a uviděl v ní puk, ale to již tak bývá, jsme jenom lidi."

Komentář trenéra: Musím pochválit všechny děti, protože makali, snažili se, ale tentokrát nám jak se říká, nebylo přáno.

Sestava: Klíma - Svoboda A., Mach, Berný Š. - Veselý, Folprecht, Janata - Postolka, Višňar, Červerný.

Trenéři: Pokorný a Berný.