Jak již celé město dávno ví, náš hokejový tým mužů zvítězil v základní části krajské hokejové ligy mužů KLM. Tým vedený zkušeným trenérem Danielem Pletkou a oporami Václavem Pletkou, Pavlem Vajsajtlem a dalšími doposud získal v základní části 56 bodů. Nedělní utkání posledního kola s celkem Třebechovic na tom již nic nezmění a tak po skončení utkání, proběhne ceremoniál, při kterém HC Jičín obdrží hned tři velké poháry.

Letošní novinkou pro vítěze základní části je putovní pohár hejmana královéhradeckého kraje, který našemu A týmu předa náměstkyně hejtmana.  Dále naši borci dostanou putovní pohár předsedy ČSLHHK a do třetice i pohár za vítězství, který si budeme moct nechat na vždy vystavený na čestném místě našeho zimáku.

Časový harmonogram není ještě upřesněný. Ceremoniál ale proběhne z největší pravděpodobností po zápase nedělního utkání.  Následně poháry vystavíme v útrobách stadionu, abyste se vy, naši fanoušci, mohli s poháry také pokochat.

Děkujeme všem našim podporovatelům a pevně věříme, že letos ještě jeden pohár přidáme. Těšíme se na vás, tak to s námi přijďte pořádně oslavit.

Vaše „Áčko“ HC Jičín