V neděli 28.10.2018 v dopoledních hodinách se konečně představila připravka P2009 doplněná borci z P2010 v domácím svatostánku pod hrázi rybníka Kníže. Hostovali jsme týmy Jaroměř I a Třebechovice I. Na našem domácím kluzišti hrajeme na čisté půlce kluziště tzv. Pouzar systém, takže pro kluky to byla premiéra v této variantě, protože před 14 dny na prvním turnaji v Náchodě hráli na podélnou půlku tzv. systém Karlovy Vary. Pro kluky je to pěkné zpestření, protože každý pořadatel má právo rozhodnout se, jaký systém se u nich bude hrát, takže je možné, že kluci budou hrát každý týden něco jiného.

První soupeř, který na nás čekal byla Jaroměř I. Do utkání vstoupili lépe hosté, kteří začali střílet góly jako první. Z toho byly naši kluci trošku zakřiknutí, jinak hra byla v celku vyrovnaná. Do poslední 15ti minutovky jsme šli s tím, že zkusíme soupeře zaskočit agresivní hrou plnou napadání, kterou jsme si mohli dovolit, protože jsme hráli na 3 formace oproti soupeři, který hrál jen na 2 formace a pomalu mu docházeli síly. Nechtěli jsme soupeře nechat hrát, napadat je hluboko v jejich pásmu, vybojovávat puky a nastřílet co nejvíce gólů. A to se nám perfektně dařilo. Jaroměř chvilkami nevěděla, kde jim hlava stojí a naši borci sázeli jednoho góla za druhým a tím dostávali do varu narvanou tribunu jičínského ZS. V poslední třetině jsme soupeři nasázeli 5 gólů a myslím, že tím jsme dotáhli soupeřům náskok z prvních dvou třetin. Pěkný zápas s nádhernou poslední třetinou z naší strany. Celkem jsme nastříleli 7 branek.

Střelci:

3x Dominik Jirků, 1x Mates Janata, 1x Séba Folprecht, 1x Adam Višňar a 1x Alex Svoboda.

Poté si to rozdali mezi sebou Jaroměř I. a Třebky I. a naši kluci měli zaslouženou hodinou pauzičku.

JC vs. Třebechovice I. Taktika byla jasná, pokračovat ve stejném výkonu jako v poslední třetině proti Jaroměři. To se nám vcelku dařilo. Opět se hrálo pěkné, vyrovnané utkání, chvílemi jsme měli navrh, protože Třebky hráli také na 2 formace a docházeli jim síly. Škoda jen, že v zápalu tvrdého forčekingu jsme v poslední třetině asi 2x zapomněli na zadní vrátka a soupeř nás trestal z brejků. Ohromnou pochvalu zaslouží brankář David Klíma, který chytal famózně. Soupeři jsme dokázali vsítit 8 branek.

Střelci:

2x Alex Svoboda, 1x Kuba Mach, Adam Višňar, Nathan Marek, Séba Folprecht, Štěpik Veselý, Míša Kocourek.

Sestava:

David Klíma,

Alex Svoboda, Kuba Mach, Albert Veselý, Nathan Marek, Matyáš Janata, Sebastian Folprecht, Jirka Kalhotka, Dominik Jirků, Adam Višňar, Štěpan Veselý, Michael Kocourek a Jakub Řeháček

DŮLEŽITÉ BYLO, ŽE SI DALŠÍ GÓLY VSTŘELILI DALŠÍ NOVÝ HRÁČI, KTERÉ TO OPĚT TROŠIČKU NAMOTIVUJE DO DALŠÍ PRÁCE V TRÉNINKU.

PERFEKTNÍ PRÁCI ODVEDLA CELÁ FORMACE Z P2010.

PROSTĚ VELKÁ POCHVALA PRO CELÝ TÝM!!!