V neděli 4.11.2018 jsme zajížděli do Vrchlabí. Čekali nás domácí a Opočno. Ve Vrchlabí se hraje Pouzar systém.

První zápas proti domácímu Vrchlabí jsme odehráli dobře. Hrálo se vyrovnané utkání, branky stříleli domácí i naši borci. Pěkný vyrovnaný zápas, kdy chvíli tahali za kratší konec domácí a chvíli naši borci. Nakonec byly o trošku úspěšnější v proměňování šancí domací, ale to nic neměnilo na tom, že z naší strany šlo o dobré utkání.

Střelci: 2x Mach, Berný a Višňar, 1x Janata, Jirků a Veselý

Po tomto utkání jsme šli hrát s Opočnem.

Toto utkání bylo naše nejhorší, co jsme zatím v této sezoně odehráli. Abych pravdu řekl, na začátku zápasu, jsem si myslel, že to v pohodě zvládnem, když jsem viděl kvalitu soupeře, ale opak byl pravdou. Sice jsme vstřelili branku jako první, ale to bylo z naší strany asi vše. Se soupeřem jsme drželi krok stěží jednu třeti a ostatní dvě byly plně v režii Opočna. Snad to bylo zapříčeněno tím, že jsme hráli druhý zápas bez delší pauzy po sobě a klukům došly síly.

Střelci: 1x Mach a Berný

Sestava: David Klíma - Alex Svoboda, Kuba Mach, Albert Veselý, Nathan Marek, Matyáš Janata, Sebastian Folprecht, Jirka Kalhotka, Dominik Jirků, Adam Višňar, Štěpan Veselý, Michael Kocourek a Šimon Berný

V neděli 11.10.2018 nás čeká další domácí turnaj, tak snad nám to dopadne lépe než zápas s Opočnem.

Trenér: F. Svoboda, Z. Berný