V neděli 11.11.2018 jsme v domácím svatostánku hostili týmy z Jaroměře, Rychnova na Kněžnou a Opočna. Poprvé jsme hráli formát turnaje se třemi soupeři, kdy kluci hrají pouze 2x 15 tři zápasy hned za sebou oproti obvyklým 3x15 2 zápasy. Minulý týden jsme hráli ve Vrchlabí 2 zápasy za sebou a v tom druhém nám ve druhé třetině došly síly, ale to se tento víkend naštěstí neopakovalo a kluci odehráli všechny tři zápasy v dobrém tempu.

První soupeř, který na nás čekal byla Jaroměř I. S Jaroměří jsme již v této sezoně párkrát potkali a jako vždy se hrálo pěkné vyrovnané utkání s jediným rozdílem oproti minulým zápasům a to, že se nám nedařilo skórovat. Soupeř měl lepší střeleckou mušku a dokázal prostřelit našeho Davida 4x oproti jedinému zářezu jičínský borců. První třetina skončila bez branek, druhou jsme prohráli 0-4 a poslední jsme vyhráli 1-0. V tomto zápase pořadatel trošku zachrápal a hrálo 3x 10, místo 2x 15. Jediný úspěch domácích střelil Kuba Mach po přihrávce Alexe Svobody.

Do druhého zápasu jsme nastoupili proti Rychnovu nad Kněžnou. S tímto soupeřem jsme se zatím nesetkali, takže jsme nevěděli co očekávat. Naši kluci měli trošičku navrch a pomalinku přebírali otěže zápasu. Většinu zápasu jsme dominovali a spravili si střelecký apetit z prvního zápasu. Podařilo se nám nasázet soupeři 13 branek oproti 3 gólum do naší sítě.

Střelci: 3x Alex Svoboda a Štěpa Veselý, 2x Míša Kocourek, 1x Kuba Mach, Adam Višňar, Séba Folprecht, Dominik Jirků a Mates Janata

Poslední zápas nás čekalo Opočno, kterému jsme měli co vracet z minulého týdnu. Kluky jsme se snažili co nejvíce nabudit, aby si nenesli do zápasu špatný pocit z porážky z minulého týdne. To se nám podařilo a hrálo se vyrovnané utkání. Naše druhá a třetí čtveřička hrála uplně vyrovnaně, možná byly chvílemi lepší než soupeř jen škoda, že naše první čtyřka během první třetiny 4 inkasovala. Ale i tak pěkný vyrovnaný zápas, v druhé třetině si myslím, že i naše první čtyřka byla absolutně vyrovnaným soupeřem opočenským borcům, možná lepší, jen jim opět chyběli góly. Celkové skore 4-7 není tak hrozné. Oproti minulému týdnu tam je velké zlepšení. Jen tak dál klucii!!

Střelci: 2x Dominik Jirů, 1x Adam Višňar a Michal Kocourek

Sestava: David Klíma - Alex Svoboda, Kuba Mach, Šimon Berný, Albert Veselý, Nathan Marek, Matyáš Janata, Sebastian Folprecht, Jirka Kalhotka, Dominik Jirků, Adam Višňar, Štěpan Veselý, Michael Kocourek.

Pozitivní na tomto turnaji bylo, že jsme dokázali nastřílet nejvíce gólů ze všech 4 turnajů, které jsme doposud odehráli, a že se nám krásně rozstříleli mladé pušky z 2010.

Velkou pochvalu zaslouží brankář David Klíma, který opět chytal na jedničku, ale pochvala jde samozřejmě za všemi zúčastněnými hráči.

Trenéři: Filip Svoboda a Zdeno Berný