V neděli 18. listopadu 2018 jsme vyráželi s naší nejstarší přípravkou do Jaroměře. Hráli jsme Pouzara (na půlku kluziště). Soupeři nám byli Trutnov a Jaroměř II. Na zápas jsme díky velké marodce vyráželi jen v 9 ti hráčích do pole, takže po dlouhé době jsme hráli jen na dvě lajny.

První zápas jsme šli na Trutnov. S tím jsme ještě nehráli, ale již při jejich prvním zápase s domácími bylo vidět, že jde o velmi kvalitního protivníka. Přesto jsme na ně vlítli a myslím, že v první třetině byla naše první čtveřice lepší a druhá svoji bojovností dlouho držela šance na lepší výsledek. Bohužel jediné co nás brzdilo, byly naše nevyužité příležitosti. Naše první čtveřice si ze začátku zápasu v každém střídání vytvářela pěkné šance, ale bohužel kvality trutnovského golmana byli vysoké a naši kluci z něj byli tak vykulení, že i když jeli 2 na 0, náš hráč udělal golmanovi blafák, nahrál spoluhráči do prázdné brány, tak i v této nejvyloženější šanci jsme nebyli schopný skórovat. S postupem času, cca. od druhé poloviny zápasu, kdy nám jsme nebyly schopný skórovat, naši kluci trošičku rezignovali, Trutnovští převzali zápas do své režie a s přehledem vyhráli. Nám se bohužel nepodařilo odčarovat kouzlo trutnovského goalkeepra a neskorovali jsme. Celkem nám Trutnov nasázel 10 branek.

Druhý zápas jsme šli na domácí Jaroměř. Od začátku vyrovnaný zápas, kdy jsme celý zápas dotahovali jednogolovou ztrátu na soupeře. Ovšem cca. od ½ zápasu naše první čtveřička – Svoboda, Mach, Veselý Albert a Štěpán Veselý předváděli krásné kombinace, kdy domácí chvílemi ani nevěděli, kde jim hlava stojí. Škoda jen, že jsme z toho nevytěžili více gólů. Jaroměřský golman byl také velmi kvalitní, stejně jako náš David předváděl v tomto zápase pěkné zákroky. Přesto nás Jaroměř nakonec přehrála 8-5, kdy v poslední třetině trošičku došly síly naší 2. čtyřce, která v této třetině 4x inkasovala.

Střelci: 2x Kuba Mach, Dominik Jirků, Veselý Štěpik, Svoboda Alex.

Sestava: Klíma - Svoboda, Mach, Veselý Albert, Veselý Štěpán, Jirků, Folprecht, Janata, Zaplatílek, Višňar.

Trenér: Svoboda Filip