V neděli 16.12.2018 odehráli mladí hokejisté ročníku 2009 svůj poslední turnaj v minihokeji, po Novém roce bude tato kategorie hrát hokej na celé hřiště. Hráli doma v Jičíně a rozlučka jim vyšla na jedničku. Již minulý týden jsme odehráli kvalitní turnaje a kluci na ně navázali.

JC – Nový Bydžov

Celkem jednoznačná záležitost. Kluci si šli od začátku utkání pro vítězství. Bydžovským jsme nastříleli 14 branek oproti 4 inkasovaným.

Branky stříleli: 3x Kuba Mach, Alex Svoboda a Míša Kocourek, 2x Adam Višňar, 1x Štěpa Veselý, Dominik Jirků a Kuba Řeháček

Dalším soupeřem nám byli baroni z Opočna. Tomuto soupeři máme co vracet. Hráli jsem s nimi tuto sezonu již dvakrát, jednou nám uštědřili pěknou lekcičku ve Vrchlabí a podruhé v Jičíně už to bylo vyrovnané, ale stejně nás nakonec porazili.

JC – Opočno

V první třetině jsme se dostali do jednobrankového vedení, které jsme drželi celou první třetinu. Zhruba v půlce utkání jsme utekli soupeři na rozdíl 4-1 a vítězství si kluci s přehledem pohlídali. Celkové skóre 8-4 pro Jičín byla nádherná tečka za vítězným nedělním turnajem a jedné části hokejové etapy mladých hokejistů. Bylo super, že se to takto povedlo a jičínský tým ovládl celý domácí turnaj při této rozlučce.. klukům se na to bude pěkně vzpomínat.

Branky stříleli: 3x Míša Kocourek, 2x Dominik Jirků a Adam Višňar, 1x Alex Svoboda.

Sestava Jičína: Klíma, Jerie, Mach, Višňar, Zaplatílek, Kalhotka, Svoboda, Veselý, Folprecht, Marek, Kocourek, Řeháček, Jirků.

Pochvalu si vysloužil celý mančaft, gólmani chytali perfektně, konečně se k nám také v některých situacích přiklonilo hokejové štěstíčko :D Celý tým udělal velkou radost trenérovi i svým fanouškům.

Mezi svátky 28. prosince 2018 nás čeká generálka na velké hřiště v podobě celodenního turnaje v Turnově a po Novém roce naostro.

Trenér: Filip Svoboda