Za doslova darované vítězství soupeři se dá považovat domácí utkání s N. Bydžovem. Když na začátku druhé třetiny svítil na světelné tabuli stav 4:1 nic nenasvědčovalo nepochopitelnému selhání z důvodu sebeuspokojení. Leč stalo se a ztracená prostřední část 1:6 hovoří za vše.

V následujícím střetnutí jsme byli svědky toho, že do Hradce Králové se holt dlouhodobě pro body nejezdí i když výkon není zdaleka špatný. Odvážný výkon našich hráčů na individuální kvalitu nestačil. Snaha se nedá upřít a do poloviny utkání jsme domácím vyrovnaným soupeřem, ale vázne zakončení a naše chyby naopak zkušený soupeř nemilosrdně trestá. V závěrečné třetině již byli naši borci doslova zralí na "ručník".

Jedenácté kolo krajské ligy nám do Jičína přivedlo soupeře z Krkonoš. S Vrchlabím jsme v posledním vzájemném klání předvedli neskutečnou přestřelku a tak se dala očekávat napínavá podívaná. Obě mužstva do zápasu vlétla s chutí a hrál se opravdový hokej do kterého bohužel začali stále častěji velmi necitlivě zasahovat mladí domácí rozhodčí. Řada oboustranných faulů zůstala nepotrestána a následně trestané "odplaty" pramenící z frustrace zbytečně narušovali hru. Stav 2:2 po prostřední části vypadal pro naše barvy nadějně. Tuto naději nám však soupeř po přestávce rychle "sfoukl" třemi brankami v rozmezí třech minut. Opět se dostavila frustrace a z toho plynoucích pět dvouminutových trestů čímž jsme se de facto připravili o možnost zabojovat o výsledek.

HC Jičín- Stadion N. Bydžov 5:9 (3:1,1:6,1:2) branky: Michal 3, Košíček, Urban.

HC Mountfield -HC Jičín 16:1 (3:0, 5:1, 8:0) branka: Koudelka

HC Jičín - HC Stadion Vrchlabí 3:7 (0:1,2:1, 1:5) branky: Michal 2, Kosina.