Vedení HC Jičín si pro naše fanoušky připravilo parádní akci! Stačí si na první domácí mistrovské utkání zakoupit vstupenku.

První domácí mistrovské utkání našeho týmu se kvapem blíží a vedení našeho klubu si pro vás připravilo parádní akci! Partnerem utkání totiž bude Lion sport, prodejce značek Adidas a Reebok, jehož prodejna sídlí v obchodním centru Bondy v Mladé Boleslavi.

HC Jičín společně s Lion sport připravil 40% slevu na nákup ve výše zmíněné prodejně. Co musíte udělat k zisku této slevy? Stačí si zakoupit vstupenku na první domácí mistrovské utkání našeho týmu k ní dostanete slevovou poukázku na nákup ve značkové prodejně Lion sport. Tento poukaz můžete uplatnit při nákupu v prodejně, která sídlí v  prvním podlaží obchodního centra Bondy v Mladé Boleslavi.

První domácí utkání odehraje Jičín 20.9. 2020 od 17:00 proti Varnsdorfu.

Permanentky na sezónu můžete zakoupit na prvním domácím přátelském utkání proti Novému Bydžovu, který se hraje ve středu 9.9. 2020 od 18:00. Cena permanentky je 450 Kč, ke každé zakoupené permanentce dostane slevovou kartu do Lion sport. Permanentka neplatí na play-off.

Tento poukaz je možný dostat i k nákupu vstupenky na první mistrovské utkání našeho ženského týmu HC Manki Jičín to je v plánu 26. 9. od 17:00. (čas se může ještě změnit)