Od letošní sezóny se stal šéftrenérem mládeže Mgr. Jan Plíšek. Klubu se tak podařilo obsadit tento důležitý post i v rámci projektu Českého hokeje - Trenéři žáků Českého hokeje (více o projektu zde https://www.ceskyhokej.cz/treneri/treneri-zaku-ceskeho-hokeje )

Jedním z prvních cílů, který si vedení klubu v této sezóně vytyčilo, je nábor nových hráčů do našeho klubu. Od začátku letošního školního roku, tak klub opět pořádá hokejovou školu bruslení, která se v letošní sezoně bude konat ve středu (16h - 17h) a v sobotu (8h - 9 h). Škola bruslení je primárně určena pro děti narozené v roce 2012 a mladší. S sebou brusle, helmu, rukavice a dobrou náladu!

V úterý 8.9. šéftrenér mládeže Jan Plíšek, hlavní trenér A-týmu Michal Kejmar a předseda klubu Pavel Vajsejtl st. podnikli edukační cestu do základních škol v Jičíně, aby mohli seznámit děti s programem našeho klubu, rozdali jim informativní letáky ohledně školy bruslení a povyprávěli jim o zábavě jménem lední hokej.

Více informací naleznete na našich webových stránkách a sociálních sítích.
Kontakt na Mgr. Jana Plíška - telefon: 734 628 976, e-mail: plisek.hcjicin@gmail.com