Ve středu 6.3.2019 jsme hostili Třebechovice. Jednalo se o přeložený zápas z předešlého víkendu. Třebechovice nám byly vcelku vyrovnaným soupeřem. Na začátku první třetiny se nám nepodařilo proměnit 3 golové příležitosti a do vedení šli Třebechovičtí, kteří vyhráli první třetinu 0-1. Zbylé dvě třetiny naši kluci dotahovali náskok soupeře. Byla škoda, že Alex Svoboda během prvních dvou střídání neproměnil 3 gólovky, které měl na holi, protože pak by se zápas vyvíjel úplně jinak.

Konečný výsledek:

Jičín – Třebechovice 7-10

Branky stříleli: 2x Michal Kocourek, Štěpan Veselý a Šimon Berný, 1x Alex Svoboda

Sestava:
David Klíma, Kuba Mach, Alex Svoboda, Šimon Berný, David Zaplatíle, Mates Janata, Štěpa Veselý, Michal Kocourek, Dominik Jirků, Jirka Kalhotka, Mates Berný, Sebastian Folprecht

V neděli 10.3.2019 jsme zajížděli do Nové Bydžova. Hrálo se vyrovnané utkání s možnostmi na obouch stranách. Výborně nám zachytal brankář David Klíma.

Konečný výsledek:

Nový Bydžov – Jičín 5-6

Branky stříleli: 2x Adam Višňar, Kuba Mach a Kuba Šmíd

Sestava:
David Klíma, Kuba Mach, Alex Svoboda, Albert Veselý, Mates Janata, Mates Berný, Adam Višňar, Štěpik Veselý, šimon Berný, Kuba Šmíd a Sebastian Folprecht.

Trenéři: Svoboda, Berný