Třetí díl našeho dotazníkového seriálu

Vzhledem k situaci, která nám neumožňuje hrát utkání, jsme se rozhodli, že vám postupně přineseme menší dotazníky hráčů našeho A-týmu. V těchto dotaznících budou postupně odpovídat na 3 otázky.

1. Jak vnímáš přerušení sezony?

2. Doporučení na seriál, film, knihu.

3. Vzkaz pro fanoušky

Sestava pro třetí díl je převážně složena z nových tváří našeho A-týmu, kterou doplnili útočníci Milan Průšek, Vojtěch Sedmík, Martin Žďárský a Tomáš Krumpholc, který se vrací po vleklém zranění. Na otázky dále odpovídali útočníci Martin Novák, Erik Dvořák a Lukáš Kloutvor a obránce Michal Svoboda.

Martin Novák

1. Přerušení vnímám asi jako každý, kdo miluje hokej a žije jím, je to nepříjemné, ale asi je to důležité pro další obnovení sezóny, abychom ji už nemuseli přerusovat znovu. Nicméně můžeme alespoň využít volného času a trénovat alespoň doma, jen jak to půjde.

2. Námět na film, tak to nebylo vůbec jednoduché, protože nedokážu doporučit jen jeden film, rád sleduju snad všechno "koukatelného", nicméně asi můžu doporučit Marvelovky, a pak nějaký filmy od producenta Jamese Vana nebo horory jako jsou Insidious a sága V zajetí démonů.

3. Držte se, ať tuto krizi společně všichni překonáme a děláme zase to, co nás baví bez nějakých vládních omezení.

Erik Dvořák

1. Štve mě to, sotva jsme začali hrát, tak nám to zastavili. Ale nedá se nic dělat, musíme to vydržet.

2. Le Mans ‘66

3. Hlavně hodně zdraví, ať se brzy zase sejdeme na zimáku!

Lukáš Kloutvor

1. Přerušení sezóny mě samozřejmě mrzí, protože pro mě osobně se sezóna přerušila pomalu dřív než začala. Mrzí mě, že nám tato opatření nedovolí dále trénovat, protože do Jičína jsem přišel nedávno a atmosféra v kabině byla skvělá.

2. Jsem velký milovník seriálů. Mezi mé nejoblíbenější patří Peaky Blinders a Lucifer. V nedávné době se mi velmi líbila dokumentární série The Last Dance a teď v době naší pauzy jsem začal koukat na seriál Breaking Bad, který musím také doporučit.

3. Fanouškům bych chtěl vzkázat, ať jsou v této době opatrní, abychom přečkali ve zdraví a opět se sešli na stadionech.

Milan Průšek

1. Je to nepříjemné, zrovna jsme se do toho dostávali a zase nám to přerušili, takže to bude start skoro od nuly.

2. Určitě bych doporučil film Zkus mě rozesmát.

3. Musíme tohle období společně přežít a doufat, že se co nejdříve budeme moci vidět na zimáku.

Michal Svoboda

1. Přerušení sezóny mě mrzí, kvůli tomu, že jsem letos přišel do Jičína, takže jsem se těšil na sezónu v novém týmu. Zatím jsem byl spokojený, protože v kabině je super atmosféra a kolektiv.

2. V poslední době koukám na hodně seriálů, protože jsem si založil účet na Netflixu, tak můžu doporučit F1 touha po vítězství, Umbrela academy nebo třeba Strange things.

3. Fanouškům bych chtěl vzkázat, aby byli opatrní a snad se co nejdříve sejdeme v Jičíně na zimáku!

Tomáš Krumpholc

1. S přerušením sezony bohužel asi nikdo z nás nic neudělá. Jen mě štve, že po dlouhém zotavování zranění teď nemohu nijak trénovat, nicméně musime mít trpělivost a doufat, že se na led brzy vrátíme.

2. Seriál Narcos

3. Fanouškům chci vzkázat, že já i celý tým si velice vážíme jejich podpory a fandění!  Doufám, že se zase brzy všichni uvidíme!

Vojtěch Sedmík

1. Přerušení sezóny vnímám negativně. Hlavně kvůli tomu, protože naše výkony v úvodních zápasech nevypadali, tak jak bychom si představovali. Konečně, když už to začalo k něčemu vypadat, tak se musela soutěž přerušit.

2. Filmy: Zachraňte vojína Ryaena, John Wick. Seriály: Money Heist, Zaklínač, Bratrstvo neohrožených

3. Fanouškům bych popřál pevné zdraví a přeju si, abychom se brzy sešli na stadionu!

Martin Žďárský

1. Díky hokeji si dokáži odpočinout od práce. Jsem v super partě kluků a díky tomu dokáži fungovat, ale teď je jedinou psychickou podporou moje rodina a hlavně moje tříletá holčička. (úsměv)

2. Tip na seriál do těchto dlouhých dní je Bratrstvo neohrožených!

3. Musíme to vydržet, i když situace nám, sportovním milovníkům, nepřeje. Je to věc, která se nedá jen tak ignorovat. Držte se a budeme se těšit na další zápasy, pokud, nám to vláda povolí, v příštím roce.