Druhý díl Vzkazů z kabiny

Vzhledem k situaci, která nám neumožňuje hrát utkání, jsme se rozhodli, že vám postupně přineseme menší dotazníky hráčů našeho A-týmu. V těchto dotaznících budou postupně odpovídat na 3 otázky.

1. Jak vnímáš přerušení sezóny?
  2. Doporučení na seriál, film, knihu.
  3. Vzkaz pro fanoušky.​

V dnešním díle jsme vyzpovídali brankáře Matěje Rylicha, obránce Petra Mikoláška a Davida Marčeka, útočníky Jana Prokopa a Zdeňka Borovce a trenéra týmu Michala Kejmara.

Matěj Rylich

1. Přerušení vnímám špatně. Po vítězné vlně bude velmi těžké se vrátit zpátky do původních kolejí, pokud se tedy vůbec vrátíme.

2. Seriály - Papírový dům, Vikingové

3. Divákům přeji pevné nervy a hlavně zdraví!

Petr Mikolášek

1. Mně se to trochu i hodilo, jelikož jsem kvůli zranění nemohl nastoupit k žádnému ligovému zapasu, tak teď bych se mohl, aspoň hodit do cajku a po preruseni naskočit. Nicméně je to určitě škoda, každý z nás se těšil na zápasy, obzvláště když minulá sezona musela být předčasně ukončena. Holt prostě i takový věci se stávají a nezbývá nám nic jiného, než je přečkat.

2. Určitě bych doporučil filmy s Adamem Sandlerem, u kterých se každopádně nasmejete a z knížky bych vybral Egypťana Sinuheta, který má něco málo přes 800 stran, tak vás to na nějakou chvíli zaměstná. (smích)

3. Divákům bych chtěl vzkázat, ať se jich drží zdraví a snad se společně brzy sejdeme na zimním stadionu a budeme si vzájemně dělat radost!

Jan Prokop

1. Přerušení sezony se dalo čekat, ale mrzí mě. Vzhledem k tomu, že jsem na začátku sezony nemohl kvůli karanténě trénovat a odehrát zápasy. Teď jsem se konečně dostával do pohody a myslím si, že poslední výkony byly lepší a zároveň bylo mnoho věcí na kterých jsme začínali pracovat.

Alespoň budu mít více času na školu, která teď začala, ale člověk potřebuje vypnout a pokecat s kamarády, takže mi bude chybět atmosféra v šatně.

2. Filmy – The Grizzlies, Parazit, Případ Colliny. Určitě doporučuji dokumentární film David Attenborough: Život na naší planetě! Seriály – All or Nothing, Bez vědomí, Skoro na mizině, Black Mirror, taky The last dance a drive to survive, což už kluci říkali. Knížka – Alchymista (P. Coelho) nebo příběhy Bez frází, ty jsou online.

3. Fanouškům přeji hodně zdraví a pevné nervy. Budeme se jim snažit zlepšit náladu, alespoň přes internet, pomocí rozhovorů, fotek apod. Zároveň se těším až si společně zakřičíme gól! (smích)

Zdeněk Borovec

1. Přerušení sezóny vnímám negativně, protože už jsem měl dobrý pocit z našich týmových výkonů a přerušení nám může jen uškodit. Druhá věc je to, že se teď musím připravovat, co se fyzičky týče individuálně, a to mi bude dělat problémy, protože jsem hrozně línej.

2. Filmy: Dovolená za trest, Barry seal, Trojí hranice, Země bez zákona, Zmizelá, Nezlomný, Americký sniper, Draft day. Seriály: Hra o trůny, Peaky blinders, Narcos, Vikingové, La casa de papel, Vis a vis, Poslední představení, All american.

3. Fanouškům přeji hlavně zdraví, a aby si k nám našli cestu až se soutěž zase rozběhne.

Michal Kejmar

1. Bohužel, sezóna se opět pozastavila a já se obávám, že se ani nedohraje. Myslím si, že to bude mít katastrofický dopad na sport jako takový.  Mrzí mě to, ale my s tím nic neuděláme.

2. Doporučil bych v této době válečný seriál Bratrstvo neohrožených (smích) a romantiku Než jsem tě poznala, to mě vždy rozbrečí!

3. Fanouškům chci vzkázat ať se obrní trpělivostí, zachovají nám přízeň a doufám, že se brzy sejdeme ve zdraví na stadionu!

David Marček

1. Odpočinek mi prospěje.

2. kniha David Goggins - Can´t hurt me

3. Držte se ve zdraví!