První díl ze seriálu Vzkazy z kabiny.

Vzhledem k situaci, která nám neumožňuje hrát utkání, jsme se rozhodli, že vám postupně přineseme menší dotazníky hráčů našeho A-týmu. V těchto dotaznících budou postupně odpovídat na 3 otázky.

1. Jak vnímáš přerušení sezony?

2. Doporučení na seriál, film, knihu.

3. Vzkaz pro fanoušky

V prvním díle jsme vyzpovídali kapitána týmu Radka Nového, útočníky Matěje Krejčíka a Pavla Vajsejtla, obránce Jardu Richtera a asistenta trenéra Daniela Pletku.

Radek Nový

1. Po hokejové stránce je to smutné. Sezónu jsme měli rozjetou a výkony šly každým zápasem nahoru. Doufám, že to kluby přežiji finančně a ve zdraví. Já osobně pauzu využiji k doléčení kolene.
  2. Filmy a seriály teď nejvíce sleduji na Netflixu. Mezi oblíbené patří Papírový dům, Vis a Vis nebo také dokument o nahlédnutí do zákulisí F1 (Race to survive) a The Last Dance o Michaelu Jordanovi.
  3. Nevím na jak dlouho se neuvidíme, ale doufám že se budou těšit jako já až se to zase rozjede a společně si to vynahradíme.

Jaroslav Richter

1. Přerušení sezóny je pro mě osobně, a věřím že i pro ostatní hráče, nepříjemné. Konečně jsme se po pár zápasech a měsíci stráveném na ledě začali herně projevovat jako tým, který by rád obhájil titul a v tom přišla další vlna omezení, která zasáhla i nás. Doufám jen, že to nebude mít příliš dlouhé trvání a vše se vrátí zpět do normálu.
  2. Nedávno jsem viděl seriál Last Dance. Je to biografie Michaela Jordana a celého hvězdného týmu Chicago Bulls. Určitě to stojí za zhlédnutí!
  3. Fanouškům děkuji za dosavadní podporu a věřím, že se brzy zase uvidíme na zimáku a společně úspěšně dokončíme tuto sezónu!

Pavel Vajsejtl ml.

1. Přerušení sezóny bohužel přišlo zrovna, když jsme byli na vítězné vlně a herní projev začal pomalu připomínat to, co jsme chtěli hrát. Takže nám to rozhodně nepomohlo, na druhou stranu podmínky jsou pro všechny stejné.
  2. Seriály YOU a Lucifer.
  3. Všem přeji pevné zdraví a doufám, že se brzy uvidíme na zimáku při dalších zápasech!

Matěj Krejčík

1. Asi se to dalo čekat. Mrzí mě, že se odehrálo tak málo zápasů, protože jsme byli na vítězné vlně. Doufám, že se to co nejdříve vrátí do normálu.
  2. Film Greater, seriál Vis a Vis, nečtu (smích)
  3. Doufám, že nás brzy uvidíte na ledě a my vás v hledišti. Těším se!

Daniel Pletka

1. Ty, co mě znají, tak vědí, jaký mám názor na danou situaci. Já jsem si už tím prošel a první dva mistrovské zápasy jsem nemohl být, páč jsem byl v izolaci. Jen doufám, že tohle vše je jen sen a já se z něho probudím a vše bude jako dřív. Ale jestli mám být upřímný tak si myslím, že po Vánocích bychom mohli znovu sezónu zahájit a dohrát.
  2. Filmů a seriálů je hodně, já mám rád hlavně české seriály, filmy a pohádky, takže bych doporučoval toto. Myslím si, že času na to budeme mít teď dost.
  3. Já bych vzkázal fanouškům, aby nám zůstali věrní. Když nám to naše slavná vláda dovolí, že se zase všichni sejdeme na zimáku a budeme dělat to, co nás všechny baví a spojuje. Musíme doufat, že to nebude dlouho trvat. Hlavně hodně síly a snad brzy na viděnou.