Předsezónní rozhovor s Pavlem Vajsejtlem

Varnsdorf
19.9.
Roušky a zákaz stání!
Vzhledem ke zhoršující se situaci platí nošení roušek ve všech vnitřních prostorech a zároveň zákaz stání. Prosíme vás o respektování těchto pravidel a děkujeme za pochopení.
9.9.
Povinné roušky!
Vzhledem ke zhoršující se epidemiologické situaci a rekordním nárůstům nových případů bude od čtvrtka platit povinnost nosit roušky ve vnitřních prostorách budov v celém Česku. zdroj: Novinky.cz
1.9.
Nový Instagram!
Buďte v obraze a sledujte nás na Instagramu. hc_jicin_
1.9.
Nový Facebook!
Nový facebookový účet našeho klubu zde!
28.8.
Volební schůze
Volební schůze se uskuteční 30.9. od 18 hodin v restauraci na zimním stadionu!
28.8.
Změna sociálních sítí
Vzhledem k okolnostem, které nastaly, jsme nuceni pro vytvoření nové facebookové stránky a nového instagramového účtu. Více podrobností přineseme v samostatném článku
10.8.
Přípravné zápasy A-týmu
5.9. Poděbrady - Jičín 9.9. Jičín - Nový Bydžov 16.9. Nový Bydžov - Jičín
Příměstský tábor!
Skvělá příležitost pro kluky a holky, kteří si chtějí užít 4 dny zábavy a zkusit, zda je bude bavit hokej! Více informací zde!
Spolupráce s LION SPORT
HC Jičín a LION SPORT? Od teď noví partneři! Naše členy čeká celá řada skvělých výhod! Info
Letní příprava "A" týmu
V úterý 4.8. začíná letní příprava našeho "A" týmu. Hráči se budou scházet celý srpen, dvakrát týdně. Tréninky budou již pod vedením trenéra Michala Kejmara.
23.3.
Děkujeme!
Hokejový klub Jičín děkuje všem svým fanouškům, příznivcům, partnerům a sponzorům za veškerou podporu a přízeň v sezoně 2019/2020. Sezona byla předčasně ukončena z pochopitelných důvodů. Tímto přejeme vám všem především pevné zdraví, těšíme se na brzké shledání a spolupráci v dalších sezónách.
13.3.
Zrušení členské schůze!
Věc: Rozhodnutí výkonného výboru Hokejového klubu Jičín z.s, Vážení, výkonný výbor Hokejového klubu Jičín z.s (dále také jako „HK") dne 13.3. 2020 rozhodl o zrušení plánované volební členské schůze spolku, která se měla konat dne 19.3.2020. O náhradním termínu Vás budeme informovat. Důvodem uvedeného rozhodnutí výkonného výboru HK je minimalizace rizik spojených s šířením onemocnění COVID-19 a ochrana zdraví všech osob účastnících se setkání. V případě jakýchkoliv dotazů se na nás neváhejte obrátit. Pavel Vajsejtl
12.3.
Finále se nehraje!
Další vývoj událostí ohledně koronaviru, omezuje veškeré akce na 30 lidí, tudíž je nemožné odehrát i finálovou sérii
11.3.
Informace pro rodiče!
- Zrušeno bruslení ZŠ a SŠ v návaznosti na uzavření těchto škol. - Bruslení MŠ probíhá dle rozvrhu. - Zápasový i tréninkový proces může proběhnout za stejných podmínek a doporučení jako ve sportovním areálu, tedy bez diváku apod. - Veřejné bruslení prozatím proběhne dle rozvrhu s omezením maximálního počtu osob na 100. Toto bude kontrolováno pracovníky SZMJ.
10.3.
COVID-19
INFORMACE K ROZHODNUTÍ BEZPEČNOSTNÍ RADY STÁTU Hokejový klub Jičín vydává důležité informace navazující na úterní rozhodnutí Bezpečnostní rady státu o zákazu pořádání hromadných akcí nad 100 lidí. Tréninky všech kategorií Hokejový klub Jičín budou probíhat dle obvyklého časového programu. Prosíme, aby hráči dodržovali zpřísněné hygienické zásady (pitný režim, mytí rukou atd.), přicházeli na Zimní stadion krátce před začátkem tréninku a odcházeli bezprostředně po jeho konci. Všechny prostory Zimního stadionu pro sledování tréninků včetně tribuny jsou uzavřeny. Apelujeme na hráče a jejich rodiče, aby se tréninků neúčastnili v případě jakýchkoliv - byť jen lehkých - příznaků onemocnění či jiných relevantních důvodů. Vyzýváme všechny, kteří se setkali s možným zdrojem nákazy, aby na tréninky nechodili. Zároveň v případě neúčasti prosíme o včasné omluvení u trenéra týmu. Čekáme na další informace týkající se pořádání soutěžních zápasů, které řídí Český hokej. Operativně budeme reagovat a informovat. Všechny tyto výše uvedené informace jsou platné od úterý 10. března do oznámení dalšího postupu.
Archiv aktualit