Zpráva
Redakce

Letní příprava "A" týmu

7.8.2020
Zpráva
Klub

Příměstský tábor!

3.8.2020
Rozhovory
Redakce

Letní příprava mládeže

3.8.2020
SF5 - ne 8.3.2020
Jičín
Turnov
SF4 - pá 6.3.2020
Turnov
Jičín
Aktuality
10.8.
Přípravné zápasy A-týmu
5.9. Poděbrady - Jičín 9.9. Jičín - Nový Bydžov 16.9. Nový Bydžov - Jičín
7.8.
Změna sociálních sítí
Vzhledem k okolnostem, které nastaly, jsme nuceni pro vytvoření nové facebookové stránky a nového instagramového účtu. Více podrobností přineseme v samostatném článku
3.8.
Příměstský tábor!
Skvělá příležitost pro kluky a holky, kteří si chtějí užít 4 dny zábavy a zkusit, zda je bude bavit hokej! Více informací zde!
3.8.
Spolupráce s LION SPORT
HC Jičín a LION SPORT? Od teď noví partneři! Naše členy čeká celá řada skvělých výhod! Info
3.8.
Letní příprava "A" týmu
V úterý 4.8. začíná letní příprava našeho "A" týmu. Hráči se budou scházet celý srpen, dvakrát týdně. Tréninky budou již pod vedením trenéra Michala Kejmara.
23.3.
Děkujeme!
Hokejový klub Jičín děkuje všem svým fanouškům, příznivcům, partnerům a sponzorům za veškerou podporu a přízeň v sezoně 2019/2020. Sezona byla předčasně ukončena z pochopitelných důvodů. Tímto přejeme vám všem především pevné zdraví, těšíme se na brzké shledání a spolupráci v dalších sezónách.
13.3.
Zrušení členské schůze!
Věc: Rozhodnutí výkonného výboru Hokejového klubu Jičín z.s, Vážení, výkonný výbor Hokejového klubu Jičín z.s (dále také jako „HK") dne 13.3. 2020 rozhodl o zrušení plánované volební členské schůze spolku, která se měla konat dne 19.3.2020. O náhradním termínu Vás budeme informovat. Důvodem uvedeného rozhodnutí výkonného výboru HK je minimalizace rizik spojených s šířením onemocnění COVID-19 a ochrana zdraví všech osob účastnících se setkání. V případě jakýchkoliv dotazů se na nás neváhejte obrátit. Pavel Vajsejtl
12.3.
Finále se nehraje!
Další vývoj událostí ohledně koronaviru, omezuje veškeré akce na 30 lidí, tudíž je nemožné odehrát i finálovou sérii
11.3.
Informace pro rodiče!
- Zrušeno bruslení ZŠ a SŠ v návaznosti na uzavření těchto škol. - Bruslení MŠ probíhá dle rozvrhu. - Zápasový i tréninkový proces může proběhnout za stejných podmínek a doporučení jako ve sportovním areálu, tedy bez diváku apod. - Veřejné bruslení prozatím proběhne dle rozvrhu s omezením maximálního počtu osob na 100. Toto bude kontrolováno pracovníky SZMJ.
10.3.
COVID-19
INFORMACE K ROZHODNUTÍ BEZPEČNOSTNÍ RADY STÁTU Hokejový klub Jičín vydává důležité informace navazující na úterní rozhodnutí Bezpečnostní rady státu o zákazu pořádání hromadných akcí nad 100 lidí. Tréninky všech kategorií Hokejový klub Jičín budou probíhat dle obvyklého časového programu. Prosíme, aby hráči dodržovali zpřísněné hygienické zásady (pitný režim, mytí rukou atd.), přicházeli na Zimní stadion krátce před začátkem tréninku a odcházeli bezprostředně po jeho konci. Všechny prostory Zimního stadionu pro sledování tréninků včetně tribuny jsou uzavřeny. Apelujeme na hráče a jejich rodiče, aby se tréninků neúčastnili v případě jakýchkoliv - byť jen lehkých - příznaků onemocnění či jiných relevantních důvodů. Vyzýváme všechny, kteří se setkali s možným zdrojem nákazy, aby na tréninky nechodili. Zároveň v případě neúčasti prosíme o včasné omluvení u trenéra týmu. Čekáme na další informace týkající se pořádání soutěžních zápasů, které řídí Český hokej. Operativně budeme reagovat a informovat. Všechny tyto výše uvedené informace jsou platné od úterý 10. března do oznámení dalšího postupu.
10.3.
Finále bez diváků!
Prosíme fanoušky, aby dbali všech doporučení a nesnažili se je nějak porušovat. Klub HC Jičín odehraje finálovou sérii bez diváků
8.3.
Manki postoupily!
Po vítězné základní části, zvládly Manki i barážová utkání o postup do první ligy. Velká gratulace holkám!
26.2.
Play-off video!!!
Videopozvánku na play-off naleznete zde
19.2.
Autogramiáda BKMB!
Známe další podrobnosti ohledně autogramiády hráčů BK Mladá Boleslav, která proběhne v pátek 21.2. při extraligovém utkání dorostu. Více zde
13.2.
Členská schůze
Vážení členové hokejového klubu Jičín. Dovolujeme si Vás pozvat na členskou schůzi HC Jičín. Schůze proběhne 19. 3. 2020 od 17:00 v restauraci na ZS. Na programu bude také volba VV.
Archiv aktualit
Kalendář