JičínDomácí
1:2

LovosiceHosté
Branky a nahrávky: Zárybnická (Storuhalová) .

V neděli 28. ledna se vydal celý tým společně s jičínskými fanoušky do Lovosic, díky Fejfar Bus - autobusová doprava, odkud si bohužel odvezly prohru 2:1 a tím si znejistily pozici třetího místa. Dlouhá cesta byla na Mankách znát, což se projevilo vstupem do první třetiny. Dostávaly jsme se těžko do šancí a nechávaly jsme velký prostor soupeřkám. Lovosice tak otevřely skóre v 10. minutě a do šaten se odcházelo za stavu 1:0. I když jsme vešly do druhé třetiny s větší motivací a energií, jediný gól, který padl, byl opět ze strany protihráček ve 27. minutě. Poslední třetina však vypadala velmi slibně, vybojovaly jsme mnoho šancí, skórovat se podařilo bohužel pouze jednou v 54. minutě, kdy obránce Iveta Strouhalová přihrála Markéta Zárybnická a ta snížila skóre na 2:1. Zápas skončil prohrou, ale atmosféra s jičínskými fanoušky s bubny a sirénou byla fantastická. Můžeme říct, že jsme to vyhrály alespoň v hledišti