Kobra PrahaDomácí

JičínHosté
Branky a nahrávky: Zárybnická (Chodúrová), Zárybnická (Chodúrová) .
Brankář: Zörklerová; Útok: Zumrová K., Zárybnická, Chodúrová, Karbanová, Saalová L., Nováková, Saalová T., Šmiková, Ihnátová.; Obrana: Zumrová N., Strouhalová, Sedmíková, Pilátová

V sobotu 24. února nás čekal zápas s HC Kobra Praha. Do první třetiny jsme vlétly plné sil a dokázaly hráčky pražské Kobry přehrávat aktivní hrou. Ta vyústila v 15. minutě, kdy otevřela skóre Markéta Zárybnická s asistení Marie Chodúrové. Do konce třetiny se již nic významného nedělo a tak jsme do kabin odcházely za stavu 1:0. Ve 23. minutě druhé třetiny srovnala Kobra na 1:1 a hned v další minutě odpověděla opět Markéta Zárybnická (as. Marie Chodúrová) svým druhým a bohužel i posledním gólem Manek. Následovala gólová série Kobry, která vedla po druhé třetině 5:2 a v poslední třetině dokonce zvýšily skóre na 7:2.