Mladší žáci HC Jičín odehráli další mistrovské utkání, tentokrát na ledě v Trutnově.

TrutnovDomácí
1:8
(1:3, 0:4, 0:1)

JičínHosté
Branky a nahrávky: Hanyš (Koudelka), Hanyš, Němeček (Hanyš), Glanc, Janek (Vrba), Vích (Svoboda A.), Kosina (Dlesk), Němeček (Vrba) .  
Svoboda P., Kovaříková-Glanc, Vrba, Dolejší M., Dolejší T., Vernerová, Dušík, Svoboda A., Kubíček, Hanyš, Koudelka, Vích, Michal, Urban, Škoda, Kosina, Dlesk, Němeček

Komentář k zápasu

sobota 27.1.2018 Mladší žáci HC Jičín odehráli další mistrovské utkání, tentokrát na ledě v Trutnově. Domácí nastoupili pouze s deseti hráči naproti tomu Jičín měl na tento zápas k dispozici hráčů 17 . Hned ve 4.minutě vstřelil gól hostů Hanyš po nahrávce Koudelky (0:1) a v 7.minutě po samostatné akci zvýšil opět Petr Hanyš na 0:2. Domácí se golově prosadili pouze jednou, v čase 7.18, kdy po zmatku v obraně Jičína přesně trefil trutnovský Dufek (1:2). V závěru první třetiny se radoval znovu Jičín zásluhou Honzy Němečka (1:3). Ve druhé třetině Jičín s přehledem vládl na hřišti. Nejdříve přes celé hřiště vystřihl své solo obránce Tonda Glanc a zavěsil nad rameno brankáře Trutnova (1:4). Další branku po asistenci Matěje Vrby přidal Janek Michal (1:5). Nejhezčí akci ukázal Jičín v přesilové hře 5-3, kdy po nahrávkách Němečka a Adama Svobody skoroval Vích. O 27 vteřin později při hře 5-4 z pohledu Jičína nahrál Fanda Dlesk Adamu Kosinovi a bylo to už 1:7. Utkání bylo rozhodnuto a třetí třetina se jen v klidu dohrávala. Osmou branku Jičína po asistenci Vrby přidal ještě Němeček (1:8). Poděkování jako vždy patří nejen hráčům, ale i skvělému Fanklubu. Další utkání se hraje až v sobotu 10.2.2018 v Jičíně od 9 hodin.

Ohlasy trenérů

trenéři: J.Maryška, A.Kubíček, P.Svoboda ved.družstva: V.Kosina