OpočnoDomácí

JičínHosté
Branky a nahrávky: Michal (Dlesk) .
Svoboda P. - Dolejší M., Vrba, Glanc, Kosina, Dolejší T., - Kubíček, Hanyš, Škoda, Dlesk, Michal, Svoboda A.

Mladší žáci zajížděli k utkání v neobvyklém termínu a také oslabeni marodkou. Domácí začali lépe a už po minutě vedli 1:0. V čase 12.37 vyrovnal jičínský Janek Michal po nahrávce Fandy Dleska 1:1. Domácí však po 35 vteřinách opět vedli 2:1. Důvodem byla nedůslednost obrany Jičína při dorážce. Další branky už vstřelili jenom domácí. Za stavu 4:1 v čase 23.28 se musela hra přerušit pro zdravotní potíže brankáře Jičína P. Svobody. ten už se do branky nevrátil a do brankařské výstroje se musel přestrojit jeden z hráčů. Tíhu odpovědnost na sebe vzal Tomáš Dolejší a nevedl si špatně. Inkasoval sice další 4 branky, ale nutno říct, že mnohé střely pochytal a patří mu speciální dík za odvahu. Poděkování patří i hráčům, kteří i za nepříznivého stavu bojovali až do posledních vteřin a mnohdy domácí po několik minut nepustili z obranného pásma. Tímto utkáním pro mladší žáky skončila mistrovská sezona na celkově 4.místě v tabulce skupiny. Děkujeme Fanklubu za celosezonní podporu.

trenéři: Jiří Maryška, Aleš Kubíček, asist. Pavel Svoboda, Vladimír Kosina