Po roce trénování nás čekal první ligový zápas opět na venkovním ledě, který skončil 7:3 pro Jonsdorf.

JonsdorfDomácí
(4:2,1:0,2:1)

JičínHosté
Branky a nahrávky: 6. Mikolášková, 13. Zárybnická (N.Zumrová), 58. Mikolášková .

Hned v první minutě 3. třetiny se opět podařil vstřelit jonsdorfské hráčce s č. 17 šestý gól a následoval sedmý ve 48. minutě. Ke konci třetiny se Mankám zadařilo a Mikeš Pavlína Mikolášková vstřelila náš 3. gól s asistencí od Denisa Stará a Markéta Zarybnická. Tresty na německé straně padly ve 35. a 55. minutě. Manki dostaly tresty ve 31. a 50. minutě za podražení. Zápas jsme sice nevyhrály, ale podle skóre z minulých zápasů je patrné, že jsme se zlepšily a zlepšovat budeme. Gratulujeme soupeřkám. Nejlepší hráčkou za náš tým byla v zápisu uvedena Pavlínka Mikolášková!