HC TS VarnsdorfDomácí
2:7
(1:1, 1:3, 0:3)

HC JičínHosté

Branky a nahrávky: 8. Černý (Laakso, Fojt), 30. Nedomlel (Laakso, Černý) - 3. Nový (Němec), 21. Mikolášek (Borovec), 23. Průšek (Nový), 39. Nový (Prokop), 46. Nový (Borovec), 49. Žalud (Průšek),52. Nový (Němec)

Vyloučení: 5 : 5

Využití: 2:0 Oslabení: 0:0

Diváků 99

Trenér: Pletka

Rozhodčí: Mizera David – Mizera Ladislav , Reichelt Michael

Sestava Jičína: Beneš,- Richter, Žalud,Mikolášek, Houser, Krumpholc, Průšek, Nový, Prokop, Němec, Hladík, Ždárský, Borovec

Jičín přivezl body z Varnsdorfu.

V sobotu sehrál Jičín další utkání KLM na ledě HC Varnsdorf a po vyrovnané první třetině bez problémů zvítězil.

Jičín nastoupil k utkání pouze s jedenácti hráči, ale přesto neměl větší problém. Na první gól Nového domácí odpověděli vyrovnáním a za nerozhodného stavu se šlo do kabin.

V druhé části Jičín odskočil na dvě branky, ale v polovině utkání vykřesali domácí jiskřičku naděje, když snížili na 2 : 3. V závěru třetiny je ale zpět vrátil Nový, který druhým zásahem opět získal pro Jičín dvoubrankové vedení.

V úvodu třetí třetiny Nový zasadil domácím další ránu a završil „hatrick“. Jičín pak utkání dohrál v pohodě a přidal domácím další branky. Účet utkání uzavřel čtvrtým gólem Nový.

17.11.2018 Ing. Josef Jebavý

Komentář Daniela Pletky: Varnsdorf - Stavební stroje Jičín 2 : 7
Dnešní utkání jsme odehráli v jedenácti hráčích. Dovolím si tvrdit, že jsme byli po celé utkání lepší a po zásluze jsme vyhráli větším rozdílem. Musíme se dobře připravit na zítřejší utkání, protože nás nečeká vůbec jednoduché utkání.