FrýdlantDomácí

JičínHosté
Branky a nahrávky: Suchánek(Němeček), Vrba, Němeček(Najman), Nemeček, Kubánek J. ,Kovařík, Najman(Němeček), Suchánek (Němeček)
Matějka(Lustig) - Volf, Kubánek J. - Vrba, Najman - Hylš, Mach, Kovařík - Suchánek, Pekárek, Němeček

K druhému utkání nedaleko Ještědu jsme odjížděli do Frýdlantu, oslabeni o kapitána Rybáře, kterého však plnohodnotně nahradila posila z MŽ Matěj Vrba. Zatím co soupeř nastoupil s 16ti hráči do pole, náš tým pouze na dva útoky. Již před rozbruslením bylo znát, že v týmu domácích mají čtyři výborné individuality a zápas nebude lehký. Do zápasu jsme vstoupili dobře a když nás v úvodu podržel brankář Matějka, osmělili jsme se a začali být nebezpeční. V minutě páté jsme se ujali vedení 1:0, které nám vydrželo až do 15. minuty, kdy soupeř dvěma brankami v rozmezí dvou minut skóre otočil. To už začali úřadovat místní rozhodčí, kteří celý zápas pískali rovinu jen v případě kdy soupeř vedl, ale když se nám podařilo vyrovnat, tak byla režie záasu v jejich rukách. I přesto jsme se po každé obdržené brance dokázali vschopit a když jsme inkasovali zanedlouho jsme vyrovnali . Tak to šlo až do stavu 6:6. Zde nám soupeř utekl na rozdíl dvou branek 8:6. Na naších klucích byla znát únava, ale rychle jsme střídali po 30 sekundách plného nasazení a v 50. minutě se nám podařilo dokonce vyrovnat. Měli jsme i další šance a když jsme šli do přečíslení dva na jednoho, nepodařilo se námdobře vyřešit tuto situaci a soupeř z protiútoku vstřelil vítěznou branku zápasu, na kterou se nám už nepodařilo odpovědět. Prohráli jsme sice 9:8 ale kluci zaslouží velkou pochvalu za nasezení a bojovnost. Zápas odmakali celý.

Trenér: Zdeněk Pekárek