K dalšímu mistrovskému zápasu jsme zajížděli do České Lípy.

(0:2, 3:1,3:1)

JičínHosté
Branky a nahrávky: Kovařík, Němeček(Sladký) .
Matějka - Najman, Volf - Rybář, Kubánek - Kovařík, Hylš, Sladký - Němeček, Pekárek, Suchánek - Mach

K dalšímu mistrovskému zápasu jsme zajížděli do České Lípy. Již při rozbruslení jsme viděli v dresu domácích několik, individualit, k tomu kádr 17 hráčů a obrovitého šikovného brankáře ala Kundrik Nová Paka. Co si trenér může více přát. Do zápasu jsme však vstoupili aktivně a do třinácté minuty hráli vyrovnanou partii. Podceněná střela z dálky pak znamenala vedení domácích. Pak jsme byli opět nebezpeční ,ale nedařilo se nám skórovat ani do odkryté branky a tak přišel trest 15 vteřin před koncem třetiny, naše další chyba v obraně a už jsme prohrávali 2:0. Druhá třetina byla opět vyrovnaná, opět tři velké příležitosti opět dvakrát prázdná branka a gól jsme nevstřelili. Za to soupeř trestal naše chyby, a odskočil na rozdíl tří branek. Když po další chybě jsme si vrazili puk sami do branky bylo prakticky po zápase. Jiskru naděje vykřesal Kovařík na 4:1 ale druhá třetina skončila za stavu 5:1. Třetí třetinu jsme byli lepším týmem dobře jsme kombinovali, ale puk za záda výborného brankáře dopravil, až po teči střelce Sladkého, Němeček. Přesto jsme ještě třikrát inkasovali. Výsledek utkání vůbec neodpovídá dění na ledové ploše. Soupeřův první útok hrál velice dobře a dal většinu branek, ale i s nimi jsme dokázali hrát vyrovnaně. Druhou a třetí pětku jsme většinu času přehrávali. Každou třetinu jsme však vydrželi se silami jen 15 minut, a ve třetí jsme posledních deset minut už úplně odpadli. Kluci se vydali ze všech sil, za což jim patří poděkování. Trápola nás ale koncovka a dostáváme příliš branek. Na některých hráčích je znát tréninkové manko. Většina odehrála dobrý zápas, ale je potřeba už také předvést něco navíc

Trenér: Pekárek