LovosiceDomácí
6:5sn

JičínHosté
Branky a nahrávky: 7. Zárybnická, 7. Zárybnická (Sedmíková), 7. Zárybnická, 41. Saalová T. (Prouzová), 7. Zárybnická (Mikolášková) . Vyloučení: 4:4 .
Trnková - Babáková, Zumrová - Sedmíková, Prouzová - Strouhalová, Pilátová - Stará, Zárybnická, Mikolášková - Karbanová, Saalová L., Saalová T. - Ihnátová, Rybková, Chodúrová

V neděli Manki odehrály již 2. utkání proti týmu HC Lovosice, který se Mankám v předchozím zápase podařilo porazit. Tentokrát se zápas konal na venkovní půdě a byl velice dramatický a napínavý od začátku až do konce, kdy rozhodly nájezdy ve prospěch Lovosic. Utkání začalo velkým tlakem ze strany Manek. V 6. minutě otevřela skóre Markéta Zárybnická a druhý gól následoval v 11. minutě opět od Markéty Zárybnické za asistence Lucie Sedmíková. Soupeřkám se podařilo gólově odpovědět až v 18. minutě. Pár vteřin před koncem první třetiny opět suverénně zaskórovala Markéta Zárybnická a vstřelila její 3. gól! Po první třetině holky odcházely do šatny za stavu 3:1. Do druhé třetiny vstoupily Manki v oslabení, čehož Lovosice využily hned v první minutě a vstřelily gól. Bohužel následovaly další dvě dvouminutové oslabení. Soupeřky toho využily a srovnaly skóre na 3:3. Třetí třetina začala velice nešťastně, kdy se hned ve 41. minutě dostaly soupeřky do vedení. Manki se ale nenechaly zastrašit a odpověděly velmi rychle. O minutu později srovnala stav na 4:4 Tereza Saalová, které asistovala Judita Prouzová. V 52. minutě dostala do vedení Manki opět Markéta Zárybnická! Soupeřkám se bohužel podařilo vyrovnat 5 min před koncem utkání a v základní hrací době skončil zápas za stavu 5:5. Prodloužení se nekonalo a o vítězi rozhodly nájezdy. I přes veškerou bojovnost a snahu všech hráček se nám bohužel nepodařilo vyhrát, ale s úsměvem na tváři si odvážíme alespoň 1 bod.