JičínDomácí

Kobra PrahaHosté
Branky a nahrávky: Zárybnická .

Po skoro 2 měsících se mohly holky ukázat opět na domácím ledě a to s týmem HC Kobra Praha. Tento pražský tým ukázal svou sílu na posledním zápase proti neporaženým Karlovým Varům, kdy Kobra prohrála na nájezdy. Pražandy jsou tak na druhém místě v tabulce. Včera jsme trochu bojácně a s nervozitou vstoupily na led, ale hned v úvodu hry bylo znát, že s tímto týmem můžeme hrát velmi vyrovnaný zápas. Náš první a poslední gól padl v 19. minutě, který vstřelila Markéta Zárybnická s asistencí pravého křídla Mikeš Pavlína Mikolášková. Další gól padl ve druhé třetině, 37. minutě a Kobra tak vyrovnala na 1:1. Takto vyrovnaný zápas jsme opravdu nečekaly a doufaly jsme ve výhru a body, které by nás posunuly do předních příček tabulky. Ve 44. minutě se podařilo Kobře vstřelit druhý gól. I přes několik šancí a snahu se nám nepodařilo vyrovnat. Zápas tak skončil 1:2. Škoda bodů, které jsme mohly získat, ale i přesto jsme spokojené, že jsme takto vyrovnaný zápas mohly odehrát.