JičínDomácí

LomniceHosté
Branky a nahrávky: Hylš(Rybář), Sladký, Pekárek(Němeček), Hylš(Kovařík) .
Matějka(10"Lustig) - Volf, Najman - Rybář, Kubánek - Sladký, Hylš, Kovařík - Němeček, Pekárek, Suchánek

V letos teprve druhé utkání na domácím ledě jsme přivítali tým Lomnice nad Popelkou, který stejně jako většina týmů má široký vyrovnaný kádr. Nastoupili jsme bez omluvených Macha a Fraňka na dvě pětky. Soupeř na tři útoky. Do zápasu jsme nevstoupili dobře, a střelou od modré jsme inkasovali. Vzápětí jsme ale odpověděli Míšou Hylšem, kterému nahrával Rybář. V sedmé minutě jsme opět z dálky inkasovali lacinou branku a provedli jsme změnu v brance, kde Matějku nahradil Lustig, ten chytil šanci za pačesy a podal nadstandardní výkon. První třetinu jsme Prohráli 1:2. V druhé třetině jsme hru vyrovnali a měli několik šancí a nakonec se dočkali vyrovnání po sólu celým hřištěm Richarda Sladkého. V 43 minutě jsme však opět inkasovali. Vedení soupeře netrvalo dlouho a jeden z dalších výpadů Němečka, pohotově zasunul mezi nohy brankáře do té doby nevýrazný Pekárek. O tři minuty později jsme v oslabení dokonce šli do vedení kdy po přihrávce Kovaříka zavěsil dnes výborný Hylš. Toto vedení jsme udrželi celých sedm minut. Soupeř si vzal oddechový čas stáhl hru na dva útoky. Pak soupeř nešetrně fauloval Sladkého, který to odnesl poraněným ramenem a do zápasu již nemohl nastoupit, rozhodčí zákrok nepotrestal vzápětí rozhodčí vyloučil hráče Jičína za srážku s protihráčem a soupeř v nabídnuté přesilovce dělovkou od modré vyrovnal. Zkázu dokonal dvě minuty před koncem nejlepší hráč hostů Vašků, kdy jsme jedinkrát nebyli důrazní před brankou Lustiga. Na skóre již nic nezměnilo ani sólo Pekárka v závěru utkání. Z vyrovnaného zápasu jdeme již podruhé jak poraženi o jednu branku v závěru utkání.

Musím kluky pochválit za předvedený výkon. Kluci se zápas od zápasu zlepšují. Tentokrát se velmi dařilo prvnímu útoku, který byl hodně nebezpečný. Je potřeba absolvovat každý trénink aby jsme se ještě více zlepšili, sehráli a byly nebezpečnější a nevymýšlet si jiné koníčky v den tréninku. Trenér Pekárek