JičínDomácí

VarnsdorfHosté
Branky a nahrávky: Němeček(Hylš) Suchánek(Němeček, Vrba), Kovařík(Hylš, Suchánek), Vrba(Rybář) .
Lustig - Najman, Volf - Rybář, Vrba - Kovařík, Hylš, Mach - Němeček, Pekárek, Suchánek - Kubánek J.

Série zápasů na domácím ledě pokračovala vloženým zápasem s týmem Varnsdorfu, který ještě nemá opravený stadion. Tomuto zápasu předcházela komplikace v podobě složení vody na ledové ploše, kdy po úpravě ledu se na ledě dělala krupice a puk po ploše vůbec neklouzal. I přesto se nám podařilo vsítit první branku a ujali jsme se vedení, kdy po přihrávce Hylše skóroval Němeček. Po první třetině byla ledová plocha upravena na sucho a hned bylo vidět, kdo bude na ledě vládnout. Náš tým byl hokejovější a soupeře jsme pouštěli do zakončení minimálně o čem svědčí i druhá třetina, ve které měl Lustig jediný zákrok. Ve druhé třetině jsme přidali další dvě branky, kdy skóroval Suchánek po přihrávkách Vrby a Němečka. Ve třetí třetině měl soupeř dvě šance skórovat, ale Lustig stále držel čisté konto. Když v 55. minutě naše skóre navýšil Vrba, kdy po přihrávce Rybáře vymetl šibenici hostujícímu brankáři a oplatil takto soupeřům tvrdý atak po kterém zůstal několik minut otřesen, bylo jasné, že zápas dotáhneme do vítězného konce. Lustig přišel o nulu až v závěru utkání. ale toto snížení již nic nezměnilo nic na tom, že jsme Varnsdorf porazili.

Musím kluky pochválit kluky za předvedenou hru, daří se nám kombinovat a plnit většinu zadaných úkolů. Není to však pořád úplně ono a je potřeba na sobě ještě hodně pracovat. Věřím, že se budou zlepšovat zápas od zápasu.