JičínDomácí
(0:5,0:4, 1:3)

LiberecHosté
Branky a nahrávky: Rybář .
Matějka - Volf, Najman - Rybář, Kubánek - Kovařík, Hylš, Sladký - Němeček, Pekárek, Suchánek, - Mach

V sobotu jsme v extraligovém čase před početným publikem přivítali Bílé Tygry z Liberce. Věděli jsme, že nás čeká těžký zápas a to se i naplnilo. Soupeř od začátku výborně bruslil, kombinoval, a střílel branky jak na běžícím páse. Naši kluci jen stáli trochu popojížděl, nedrželi si svoje pozice a soupeř tam mohl v klidu kombinovat. Tak to šlo až do 25 minuty, kdy jsme byli zralí na ručník za stavu 9:0. V ten moment se obraz naší hry změnil. Najednou kluci začali bruslit, dodržovat stanovenou taktiku a soupeře jsme již do 100 % šancí tolik nepouštěli. Sami jsme měli několik šancí, 4x Pekárek, 2x Hylš, Němeček, Sladký. Dalších 18 minut jsme neinkasovali. Ve třetí třetině jsme pokračovali v aktivitě a i když jsme 3 x inkasovali, povedlo se nám vstřelit i šťastnou branku, kdy Rybář od červené napřáhl a o hostujícího obránce, který nechtěně střelu tečoval do protipohybu brankáře, snížil na 1:12.

Je nám jasné, že se nemůžeme měřit s takovým týmem jako je Liberec, ale mrzí přístup některých hráčů. Bohužel je nás málo, hráči necítí konkurenci a nevymáčknou ze sebe vše. Mohu pochválit většinu hráčů za druhou polovinu utkání, kdy se trochu zlepšilo nasazení. Teď máme volný víkend a 17.11. nás doma čeká Frýdlant.