Nová PakaDomácí
(1:0, 0:0,2:1)

JičínHosté
Branky a nahrávky: Hylš .
Lustig - Najman, Volf- Rybář, Vrba - Kovařík, Hylš, Sladký - Němeček, Pekárek, Suchánek, Kubánek, Mach, Franěk

Do Nové Paky jsme zajížděli s očekáváním, jaké překvapení pro nás eskamotéři ve vedení domácích připraví tentokrát. Tentokrát již za Novou Paku nikdo na černo nenastoupil a tak se dal čekat férový boj. Do zápasu jsme vstoupili aktivněji a soupeře jsme přehrávali. Tomu odpovídá i fakt, že Lustig v naší brance si na puk sáhl až v 15 minutě zápasu. Soupeř hrozil jen nájezdy Kotláře, které se nám zprvu dařilo eliminovat na naší modré. Postupem času jsme se začali přizpůsobovat hře soupeře. Kluci přestali bruslit, vše dělali ze stoje a tak přišel trest. Kotlář se dokázal prosadit a bylo to 1:0. Bohužel se nepovedlo mužstvo nastartovat a zbytek zápasu jsme jen odklouzali. V brance domácích vládl Štěpán Kundrik, kterého dokázal pokořit jen samostatným nájezdem Hylš. I když jsme hráli bídu s nouzí, i tak jsme byli lepším týmem, více jsme kombinovali, ale nedokázali se prosadit. Když už jsme vyrovnali, inkasovali jsme znovu a když opět Kotlář projel celým hřištěm ostudná prohra byla na světě.

Defakto nás porazil jeden hráč, kterého jsme se báli a nedokázali ho zastavit. Taktika soupeře zhustit předbrankový prostor a nahrát Kotlářovi přinesla své ovoce. Velký podíl na výhře domácích měl i brankář Kundrik. Kluci dostali facku která je snad probere do dalšího zápasu. S tímto výkonem by nás porazil každý.