Utkání začali lépe hosté a hned ve druhé minutě vstřelil göl Zikmund (0:1).

JičínDomácí

LomniceHosté
Branky a nahrávky: Vrba Matěj, Škoda Jakub 2 .
Kovaříková, Svoboda P. - Vrba, Dolejší M. Glanc, Dolejší T. - Kubíček, Michal, Urban - Dlesk, Vích, Svoboda A.- Škoda, Hanyš, Koudelka

Utkání začali lépe hosté a hned ve druhé minutě vstřelil göl Zikmund (0:1). V čase 3.51 přidal druhý lomnický gól Bedřich Škoda (0:2). Domácí se ovšem nevzadli. K útoku zavelel kapitán Vrba když v čase 8.48 snížil na 1:2 a ve třinácté minutě tentokrát jičínský Jakub Škoda po samostatné akci krásnou střelou z kruhů vyrovnal (2:2). Hra se přelévala ze strany na sranu a oba týmy předváděli pěkný hokej. Hosté šli opět do vedení v 15.minutě (Arpáš 3:2). Po krátké přestávce pokračovala hra druhou třetinou, kde měla více štěstí Lomnice a opět Bedřich Škoda zvýšil náskok na 2:4. Třetí třetina však byla zcela pod taktovkou domácích a z tlaku přišel zasloužený gól (Jakub Škoda 3:4). Snaha domácích o vyrovnání byla obrovská. Lomnice se téměř nedostala z obranného pásma. Minutu a půl před koncem trefil horní tyčku Hanyš. Jičín ješě zkusil závěrečnou power play, ta však po několika vteřinách skončila když domácí Vích fauloval a musel na trestnou lavici. Lomnice se tím vymanila z tlaku a získala útočné pásmo. Brankář Svoboda musel zpět do branky, ale skore už se nezměnilo. Lomnice uhájila těsné vítězství 3:4. Všichni hráči Jičína včetně brankářů Kovaříkové a Svobody však zaslouží velkou pochvalu za předvedený výkon. S nadsázkou by se dalo říct, že to bylo utkání o ŠKODĚ. Za Lomnici i za Jičín 2x skorovali Škodové a škoda, že domácí neměli v závěru víc štěstíčka alespoň na vyrovnání. :-) Děkujeme také našemu Fanklubu za hlasité skandování a povzbuzování svých hráčů.

trenéři: J.Maryška, A.Kubíček, P.Svoboda ved.družstva: V.Kosina