Z důvodu rekonstrukce zimního stadionu ve Varnsdorfu se zápas hrál na ledě Jičína v nestandartním termínu a čase.

JičínDomácí

VarnsdorfHosté
Branky a nahrávky: Dlesk, Vrba, Němeček 6, Kubíček, Koudelka, Svoboda A., Kosina 3, Michal 2 .
Kovaříková,Svoboda P. - Vrba, Glanc, Dolejší M., Dolejší T., Dušík, Poštolka - Němeček, Škoda, Kosina, Michal, Dlesk, Vích. Svoboda A., Kubíček, Hanyš, Koudelka

pondělí 30.10.2017 (17.15 hod)z důvodu rekonstrukce zimního stadionu ve Varnsdorfu se zápas hrál na ledě Jičína v nestandartním termínu a čase. Domácí se potřebovali po prohrách s Lomnicí a Jabloncem zase herně chytit. To se naštěstí podařilo a po nervózním začátku začaly padat góly hlavně do sítě Varnsdorfu. Po třetinách 4:0, 6:4, 6:0 Jičín zaslouženě vyhrál.

Trenéři: Jiří Maryška, Aleš Kubíček, Pavel Svoboda Ved.druřstva: Vladislav Kosina