Domácí nastoupili ve značně oslabené sestavě.

(0:0, 1:1, 2:3)

FrýdlantHosté
Branky a nahrávky: Hanyš, Koudelka, Kosina .
Kovaříková, Svoboda P. - Dolejší M., Dušík, Glanc, Dolejší T., - Kosina, Vích, Urban,Dlesk, Michal, Hanyš, Kubíček, Koudelka trenéři: J.Maryška, A.Kubíček, P.Svoboda

HC JIČÍN mladší žáci hostili v pátek 17.11. soupeře z Frýdlantu. Domácí nastoupili ve značně oslabené sestavě. Ze zdravotních důvodů chybÍ dlouhodobě Kříž, nemocen je i Svoboda A., Škoda......do starších žáků za Němečkem přešel dirigent jičínské obrany Vrba a na hře se to projevilo. Po herní stránce byla znát nervozita na novém kapitánovi a obránci Matouši Dolejším, po delší zdravotní pauze nebyl ve své kůži ani Urban. Přes všechny potíže v domácí sestavě se hrálo až do konce druhé třetiny vyrovnané utkání (2:2). O přestávce po druhé třetině trenéři Jičína naordinovali svým svěřencům důsledné bránění a trpělivost. Hned po úvodním vhazování však obrana Jičína totálně propadla a po osmi odehraných vteřinách už brankář Svoboda lovil puk ze své branky. Další buly ve středovém kruhu,akce téměř jako přes kopírák trvala Frýdlantu tentokrát 11 vteřin a bylo to 2:4 pro hosty. Jičín si vyžádal oddechový čas,hráči byli jako opaření. Po oddechovém čase se hra uklidnila a Jičín postupně přidával na otáčkách. S přibývajícím časem se Frýdlant nedostával ani za polovinu hřiště. Jedna šance domácích střídala další až se zásluhou Kosiny dočkali a snížili na 3:4. Zbývalo však už málo času na obrat. Závěrečnou hru bez brankáře Jičína hosté ubránili a odvezli tak cenné body do Frýdlantu.

trenéři: J.Maryška, A.Kubíček, P.Svoboda ved.družstva: V.Kosina