TurnovDomácí

JičínHosté
Kubíček 2, Svoboda A., Hanyš
Kovaříková,Svoboda P., - Vrba, Dolejší M., Kříž, Dušík, Glanc, Vernerová - Vích, Michal, Urban - Dlesk, Škoda, Svoboda A. - Dolejší T., Hanyš, Kubíček, Poštolka trenéři: J.Maryška, A.Kubíček, P. Svoboda

V sobotu 16.9.2017 sehrál nově složený tým mladších žáků první přátelské utkání v sezoně 2017/2018 na ledě HC Turnov. Z počátku se oba soupeři spíš jen okukovali, v 15 minutě se však domácí osmělili a vstřelili první branku (1:0). Jičínu se nedařili nahrávky ani zakončení. Taktovku hry postupně přebíral Turnov a vytěžil z toho v 5.minutě druhé třetiny další gol (2:0). Ve 29 minutě zápasu domácí přidali třetí branku a zdálo se,že je rozhodnuto (3:0). Do třetí třetiny v sestavě Jičína došlo k malým změnám a výkonu to prospělo. V čase 46.48 proměnil dorážku puku Adam Kubíček (3:1). Chvíli na to,ale byl Jičín oslaben,když byl vyloučen za podražení Kříž. Domácí však hozenou rukavici nezvedli a Jičín se ubránil. Časomíra ukazovala čas 56.50 a Jičín znovu potrestán za vražení na hrazení, tentokrát si trest odpykával Vích. Rychlý protiútok ve čtyřech zakončil Kubíček, který využil nedůslednosti obránců Turnova a podruhé zakončil (3:2). Domácí byli jako opaření a úplně přestali hrát. Po vhazování ve středovém kruhu Jičín stále ve čtyřech přešel do rychlého útoku a po 12 vteřinách od buly vyrovnal Adam Svoboda na 3:3. To už to na obou střídačkách i v hledišti vřelo. Na jičínské straně radostí,na turnovské naopak. Poslední hřebíček zatloukl do turnovské branky Petr Hanyš,když v čase 58.53 vstřelil vítězný gol Jičína. Neuvěřitelný obrat a závěr utkání předvedli hráči i trenéři HC Jičín.

trenéři: J.Maryška, A.Kubíček, P. Svoboda