Stadion Nový BydžovDomácí

JičínHosté
Branky a nahrávky: 5x Hanyš, 2x Vaněk, 1x Šmíd, Košíček, Mach .
Jerie, Vanc - Hanyš, Vaněk, Dlouhý – Košíček, Šmíd, Svoboda – Polák, Klouček, Mach – Pokorná

Celý zápas jsme se přetahovali s Bydžovem o vítězství. V poslední třetině, pár minut před koncem utkání jsme utekli soupeři na rozdíl 2 branek. Vítězství jsme si pohlídali a vyhráli. Nejde ani tak o tu výhru, ale o to, že hra kluků se začíná čím dál více podobat hokeji. Kluci si začínají zakládat útok, nahrávat si, bránit, zakončovat … paráda. Naše první dvě trojičky si v téměr každém střídání vytvářela krásné šance a přehrávala soupeře. Poslední trojička, vedená Kubou Machem, svojí neskutečnou bojovností podpořila skvělý výkon celého mužstva, samozřejmě včetně golmanů a byla z toho krásná, možná trošku nečekaná výhra. V poslední řadě patří velké díky našim fanouškům, kteří klukům vytvořili téměř domácí kulisu.