Stadion Nový BydžovDomácí

JičínHosté
Branky a nahrávky: Svoboda, Košíček, Vaněk, Dlouhý .
Jerie - Mach, Vaněk, Dlouhý – Košíček, Šmíd, Svoboda – Polák, Klouček, Zaplatílek – Pokorná

První soupeř, který nás čekal, byl Nový Bydžov. Již před zápasem se zmínil trenér Bydžova, že nám mají co vracet a rádi by v tomto utkání zvítězili. A to se bohužel týmu z Nového Bydžova bez větších problému povedlo. Se soupeřem jsme drželi krok jen první třetinu, kterou jsme prohráli 3-2, dva góly z toho jsme dostali z trestných nájezdů, takže první třetina byla z pohledu trenéra OK, ovšem od druhé třetiny nám chyběl pohyb, soupeř začal lépe bruslit a my jsme se začali více věnovat osobním soubojům než hokeji. Od té chvíle bylo utkání plně v režii týmu z Nového Bydžova, který nakonec zaslouženě vyhrál velkým rozdílem. Po takovém výprasku byl tým v útlumu a trochu psychicky rozložený. Do dalšího zápasu jsme museli něco vymyslet, abychom neodjížděli z turnaje s pořádnou ostudou.