V neděli hokejisté Jičína sehráli další mistrovské utkání na ledě nejvzdálenějšího soupeře, a po dobrém a zodpovědném výkonu si připsali plný počet bodů.

HronovDomácí
2:4
(1:2, 0:1, 1:1)

JičínHosté
Branky a nahrávky: 10.Borovec (Sedmík), 20. Pletka (Kollman, Vajsejtl), 29. Brzák (Houser), 60. Vajsejtl (Pletka) . Rozhodčí: Pahulák–Bednář,Runštuk . Vyloučení: 4:3 . Využití: 1:1 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 250 .
Beneš, Pivrnec – Žalud, Houser - Mikolášek, Štěpán - Buchar - Brzák, Vajsejtl, Kollman – Pletka V., Sedmík, Borovec – Němec, Průšek, Žďárský.

V neděli hokejisté Jičína sehráli další mistrovské utkání na ledě nejvzdálenějšího soupeře, a po dobrém a zodpovědném výkonu si připsali plný počet bodů. Utkání začal Jičín aktivně a hned v prvních minutách si vytvořil dvě velmi dobré příležitosti, obě však vyšly naprázdno. Domácí byli rovněž velmi aktivní a hrál se pohledný hokej se šancemi na obou stranách. V deváté minutě obrana Jičína včas nevyhodila kotouč ze své obranné třetiny a domácí Perutek otevřel skóre. Jičín odpověděl za minut, když Borovec dojel vyhozený puk, zpoza branky chtěl nahrávat před ní a kotouč se odrazil od brankáře do sítě. Hrálo se poměrně velmi slušně, Jičín musel čelit jedné přesilovce, kterou ubránil. V posledních minutách dostal naopak on výhodu přesilové hry, dobře jirozehrál, Kollman našel na pravém kruhu volného Pletku a ten přesnou střelou strhl vedení na stranu hostí. I v druhé části pokračoval aktivní hokej z obou stran, Jičín si přesto vytvářel lepší šance ke skórování, ale chyběla přesnost a důraz. Jičín bez problémů ubránil oslabení, a naopak v něm jel sám na gólmana Borovec, ale také neuspěl. Polovině utkání první útok hostí přitlačil domácí před branku a obránce Brzák v roli útočníka vstřelil svůj premiérový gól 1 : 3.Ve zbytku třetiny byli domácí aktivnější a snažili se o korekci stavu, v cestě jim ale stála soustředěná obrana Jičína s Benešem za zády. Třetí třetina se nesla v duchu snahy domácích o snížení, Jičín ale dobře bránil a vyrážel k nebezpečným protiútokům. V polovině třetiny měl Jičín výhodu přesilové hry, bohužel po půlminutě o ni přišel. Domácí ve čtyřech přitlačili hosty a po naskočení jejich pátého hráče se štěstím snížili, když Fišer z brankové čáry nastřelil záda ležícího Beneše, od kterého se puk odrazil za brankovou čáru. Jičín dál dobře a aktivně bránil a nedovolil domácím srovnat stav. Ti minutu před koncem sáhli ke hře bez brankáře, snažili se rozehrát akci ve třetině hostů, chybovali a kotouč přes padajícího obránce na modré proskočil do středního pásma, kde už byli jen Pletka a Vajsejtl. Pletka zavezl kotouč do útočné třetiny a opět jej džentlmensky předal Pavlovi, který do prázdné pečetil výsledek. Jičín se vítězstvím po zaváhání Třebechovic vrátil do čela tabulky a ve středu 29.11. se na svém ledě utká právě s celkem Třebechovic.Utkání začíná v 18:30 hod..

Komentář trenéra Pletky:Dnes jsme viděli vyrovnané utkání, které se muselo divákům líbit. My jsme byli efektivní v zakončení a to dnes rozhodlo. Kluky musím za dnešní výkon pochválit