NáchodDomácí

JičínHosté
Branky a nahrávky: 8. Průšek (Němec), 17. Průšek (Němec), 36. Hladík (Němec, Průšek), 56. Najman (Weiss, Pletka). . Rozhodčí: Machač–Pecha, Málek . Vyloučení: 3:2 . Využití: 1:1 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 90 .
Pivrnec, Beneš – Houser, Najman – Mikolášek, Štěpán - Najman - Weiss, Boček, Kollman – Pletka V., Sedmík, Dvořák – Němec, Průšek, Hladík.

Do Náchoda v neděli cestovalo pouze čtrnáct hráčů do pole, protože marodka vyřadila ze hry hned pět hráčů. Oslabený tým přesto nedal svou kůži zadarmo a nebýt hrubých chyb ve druhé části mohl být výsledek lepší. V páté minutě úvodní třetiny prasklo sklo u dvířek na trestnou lavici a po vynucené přestávce se domácí pěknou kombinací v útočné třetině dostali do vedení. Jičín kontroval za dvě minuty v přesilové hře. Její úvod rozehráli hosté neurovnaně, ale v druhé části se udrželi v třetině, nastřelili kotouč na branku a ten zapadl za betony domácího gólmana. Za další dvě minuty udělala obrana Jičína chybu a domácí lacino znovu získali vedení. Domácí pak Jičín zatlačili, skórovat se jim, ale nepodařilo a naopak za vyhozeným kotoučem důsledně dojel Němec a od pravého mantinelu našel před branku Průška, který srovnal skóre. V úvodu druhé části domácí využili přesilovou hru a opět šli do vedení. Jičín se na chvíli dostal pod tlak, ale dobře bránil. O několik minut později naopak hosté uzamkli domácí před brankou a neproměnili dvě příležitosti, domácí vyhodili kotouč, obránci Jičína proklouzl pod nohama a nájezd Macháň proměnil ve čtvrtou branku v síti Pivrnce. Domácí pak zvýšili na 5 : 2, když opět po šancích Jičína proměnili samostatný únik.Za půlminutku Jičín využil špatnou rozehru domácích a nájezd tří hráčů proměnil Hladík ve třetí gól. Do posledního dějství vstoupil Jičín s dvougólovým mankem a zlepšenou hrou se snažil o jeho zlikvidování. Bohužel tentokrát mu trochu chybělo štěstí. Před polovinou třetiny se krásně uvolnil Němec, jel sám na branku, ale neproměnil. Hosté poté ještě zvýšili aktivitu, ale opět neproměnili několik šancí a domácí z rychlého protiútoku opět trestali. O chvíli později rozehrál ve třetině domácích akci Pletka, Weiss nahrávkou uvolnil Najmana, který měl před sebou již jen prázdnou branku. Jičín se v závěru pokusil o hru bez brankáře, ale skóre se již neměnilo. Jičín tak ztratil další body má nyní týden volno na doléčení marodů a nadomácím ledě v neděli19. 11. přivítá Stadion Nový Bydžov.Utkání začíná v 17:00 hod..

Nám se zápas moc nepovedl, hlavně druhá třetina byla hrozná. My letos moc velký kádr nemáme, a jakmile chybí více kluků je to znát. Někteří budou chybět delší dobu, tak mám trošičku strach, aby se to nepromítlo do výsledků.