12. kolo - Souboj prvního s druhým měl být podle předpokladů vyrovnaný, avšak opak byl pravdou.

HC JičínDomácí
13:2
(3:1, 6:0, 4:1)

HC FrýdlantHosté
Branky a nahrávky: 1. Průšek (Žalud), 6. Kollman (Hladík, Průšek), 13. Žalud (Krejčík, Žďárský), 22. Prokop (Krejčík), 23. Průšek (Hladík), 26. Kollman (Žalud, Průšek), 28. Hladík (Mikolášek, Průšek), 36. Průšek (Hladík, Žďárský), 37. Kollman, 41. Žalud (Kollman), 56. Hladík (Žalud, Průšek), 58. Žďárský (Hladík, Průšek), 58. Prokop (Krejčík, Marček) - 14. Öszi (Kolmann), 47. Beníšek (Benda) . Rozhodčí: Tomáš Veselý - Jan Řezníček, Dominik Brož . Vyloučení: 5:8 . Využití: 1:0 . V oslabení:1:1 . Diváci: 109 . Průběh utkání: 3:1, 9:1, 10:2, 13:2 .
Kořínek (Rylich)-Žalud, Mikolášek, Nový, Marček, Brzák, Richter - Hladík, Průšek, Kollman, Krejčík, Prokop, Žďárský, Vajsejtl ml., Sedmík, Borovec