OpočnoDomácí

JičínHosté
Branky a nahrávky: 7x Hanyš, 2x Kubíček, Dlouhý .
Jerie - Koudelka, Svoboda – Šmíd, Zaplatílek – Hanyš, Kubíček, Pokorná – Košíček, Vaněk, Polák–Klouček, Dlouhý.

V neděli jsme kompletní zajížděli do Opočna, kde jsme si potřebovali spravit chuť po sobotním výprasku od Náchoda. To se nám podařilo, ale z počátku to nevypadalo vůbec jednoznačně. Opočno má dobrý tým, kvalitativně bych ho klidně srovnal se sobotním Náchodem. Díky střeleckému umu Petra Hanyše jsme se od začátku zápasu dostali do vedení, které jsme v průběhu celého utkání kontrolovali. Soupeř hrál výborně, hlavně v druhé třetině kousal, ale zvládli jsme to. Výborně zachytal Víťa, který nás v první třetině podržel dvěma vychytanými trastňáky, což bylo důležité. Gólově zazářil Peťa Hanyš, který bude strašákem Opočenského golmana na hodně dlouho. Jinak samozřejmě pochvala pro celý tým, každý má na výhře svůj podíl.

Trenér: Svoboda, Jerie