JičínDomácí
(0:3,0:3,1:2)

NáchodHosté
Branky a nahrávky: Pekárek(Kovařík, Rybář) .
Matějka - Najman, Kubánek - Vrba, Volf - Hylš, Němeček, Sladký - Kovařík, Rybář, Suchánek - Pekárek

Do zápasu s nejlepším týmem nadstavbové části jsme nevstoupili špatně a hra byla celkem vyrovnaná a tak tomu bylo až do 12 minuty. Potom nás začal soupeř přebruslovat a přehrávat. I tak jsme drželi čisté konto a to do 15 minuty kdy soupeř v rozmezí 20 vteřin dvakrát skóroval, třetí branku soupeř přidal v 18 minutě a třetina skončila 0:3. Měli jsme také nějaké šance, ale obrana soupeře pracovala předpisově . Zatím co soupeřovi útočníci se poctivě vraceli u nás to nefungovalo a soupeř druhou třetinu úplně ovládl. Hned na začátku jsme inkasovali počtvrté. V 30 a 36 minutě soupeř už navýšil na 0:6. Třetí třetina byla vyrovnaná a kluci začali více bojovat a bruslit přesto jsme opět v rozmezí jedné minuty dvakrát inkasovali. V 50 minutě jsme alespoň snížili zásluhou trojice Rybář, Kovařík, Pekárek, kdy posledně jmenovaný dotlačil puk za záda brankáře po zajímavé akci na 5 doteků přes celé hřiště.

Musíme se více snažit a makat jak dopředu tak i dozadu, velký problém máme s bráněním předbrankového prostoru, kdy jsme z 8. branek dostali 5 z dorážky. Také nám trochu zvlhnul střelný prach.