TrutnovDomácí

JičínHosté
Branky a nahrávky: Hylš(Němeček), Sladký(Franěk, Hylš), Němeček(Hylš), Rybář, Němeček .
Lustig - Najman, Kubánek - Volf, Vrba - Němeček, Rybář, Vích - Franěk, Hylš, Sladký - Pekárek Suchánek

Ve středu nás čekala dohrávka v Trutnově, kde nás čekal tým, který ještě v této sezóně nevyhrál. Už z rozbruslení bylo vidět, že kluci nejsou ve své kůži a stále se prodlužující rozbruslení, kvůli absenci rozhodčích nám také nesvědčilo. Zápas začal nervózně z naší strany a když v třetí minutě soupeř projel naší obranou a nedal Lustigovi šanci prohrávali jsme jedna nula. Naštěstí jsme odpověděli hned vzápětí ještě ve stejné minutě, kdy nahození Němečka tečoval Hylš na 1:1. Do poloviny třetiny byla hra vyrovnaná. měli jsme sice více šancí, ale branka né a né přijít. Až druhou polovinu třtiny jsme začali více bruslit a kombinovat a začali soupeře přehrávat. Z toho pramenili i naše branky, kdy jsme po pěkné kombinaci Hylš, Franěk Sladký otočili zápas a do konce třetiny ještě přidali branku z hokejky Němečka, kterému přihrával agilní Hylš. Druhá třetina byla v naší režii, kdy jsme měli i několikrát smůlu a trefili dvakrát tyč. Přidali jsme však jen jednu branku, kdy Rybář vybojoval puk a přízemní střelou překvapil brankáře domácích. Když si v poslední třetině Němeček postupně vypůjčil všechny hráče domácích a mezi "kužely" prokličkoval až před gólmana stanovil výši skóre na konečných 1:5. Do zápasu jsme vstoupili špatně a soupeře podcenili, což se nám na začátku nevyplatilo. Do kádru jsme začlenili dalšího hráče z MŽ Maxe Vícha, který svou premiéru zvládl a odehrál dobré utkání. Někteří hráči si však museli sáhnout do svědomí, protože většinu zápasu odklouzali.

Zdeněk Pekárek Trenér