Stadion Nový BydžovDomácí
(2:1,1:0,1:1)

JičínHosté
Branky a nahrávky: Sladký(Najman), Kovařík(Volf) .
Lustig(40"Matějka) - Rybář, Najman - Volf - Kovařík, Sladký, Suchánek - Němeček, Hylš, Pekárek

K odloženému zápasu s Novým Bydžovem jsme odjížděli ještě před jarními prázdninami. Ještě v 13:00 hodin jsme měli k dispozici 12 hráčů do pole, když začala chodit jedna omluvenka za druhou. nakonec jsme nastoupili v devíti v poli na tři beky. Ledová plocha jako tvaroh a nedisciplinovaný výkon některých hráčů nemohl vést k dobrému výsledku. I když jsme se v 10 vteřině ujali vedení Sladkým bylo to na dlouho všechno na co jsme se zmohli. Bohužel častá vyloučení ještě více oslabovala náš tým a soupeř v páté minutě vyrovnal. Když Bydžov skóre otočil v 14 minutě nenechal si vítězství již vzít. Nám se podařilo korigovat za stavu 4:1 Kovaříkem tři minuty před koncem.

Bohužel jsme nepředvedli stejný výkon jako o víkendu proti Třebechovicím a velice podprůměrným výkonem jsme prohráli s průměrným týmem. Disciplína, nasazení a chuť vyhrát nám tentokrát chyběla.