NáchodDomácí

JičínHosté
Branky a nahrávky: Vrba(Rybář), Suchánek(Sladký, Němeček) .
Lustig - Najman, Kubánek - Volf Rybář - Němeček, Sladký, Suchánek - Vrba, Hylš, Pekárek

Po čtrnácti dnech jsme měli před sebou další mistrovské utkání a to proti nejlepšímu týmu nadstavbové části, který má ve svém týmu několik hráčů ve výběru talentované mládeže. Poslední vzájemný zápas skončil 8:2 pro Náchod, kdy nás soupeř jasně přehrál v druhé části utkání. Do tohoto zápasu jsme vstoupili výborně a ve velkém tempu. Dobře jsme bruslili, napadali a měli i šance, což přineslo i tížené ovoce, když Rybář prokličkoval obranou a před prázdnou bránou vybídl ke skórování Vrbu, který nezaváhal. Soupeř v druhé části třetiny dělovkou do šibenice překvapil všechny včetně Lustiga v brance. Až do 13 minuty druhé třetiny byla hra vyrovnaná se šancemi na obou stranách a troufnu si říci, že jsme byli lepším týmem. Pak jsme zachybovali v obranné třetině kdy jsme nechali volného útočníka, který neatakován zavěsil pod víko na 2:1. Když jsme krosovou přihrávkou opět nabídli šanci soupeři, který trestal. 3:1. Další chyba za naší brankou ve třetí třetině 4:1. Do té doby jsme byly vyrovnaným soupeřem. Pak došly síly. Soupeř přidal další dvě branky a i když jsme měli několik dobrých příležitostí, podařilo se nám korigovat až na konci zápasu, po pohledné akci Sladký, Němeček, Suchánek na 6:2. Výsledek krutý, a neodpovídá předvedené hře. Na obou stranách se vyznamenali brankáři. Bohužel Náchod měl lepší střelce.

Chtěl bych klukům poděkovat za první dvě třetiny zápasu, kdy opravdu většina makala na maximum. Bohužel hrubé chyby nás stály lepší výsledek. Věřím, že když předvedeme takovýto hokej s takovým nasazením v dalším utkání uspějeme.