Třebechovice p. O.Domácí

JičínHosté
Branky a nahrávky: Dlesk, Urban 2, Kubíček, Vích, Hanyš 2, Michal, Svoboda A., Škoda .
Svoboda P., Kovaříková - Kosina, Dolejší M., Michal, Vích, Urban, Dušík, Dolejší T., Dlesk, Škoda, Svoboda A., Kubíček, Hanyš, Koudelka, Vernerová, Glanc

Mladší žáci HC Jičín zajížděli v sobotu 13.1.2018 k dalšímu mistrovskému utkání do Třebechovic. Trenéři připravili do tohot zápasu 3 kompletní útoky a již tradičně 2 brankáře. Utkání začal lépe Jičín,který se zásluhou Fandy Dleska ujal vedení již ve druhé minutě (0:1). Domácím se podařilo vyrovnat v minutě dvanácté,(1:1). Vedení Jičína však znovu zařídil v čase 14.12 po krásné přihrávce Maxe Vícha z levého rohu Urban (1:2). Třebechovice však hned z následného protiútoku znovu vyrovnali (2:2) a o minutu později v čase 15.33 se dokonce ujali poprvé v zápase vedení (3:2) Přetahování o výsledek pokračovalo i ve druhé třetině. Za Jičín se postupně trefil Kubíček, Vích a Hanyš, domácí skorovali dvakrát. Stav po druhé třetině nerozhodný 5:5. Přestávka jako by nalila jičínským hráčům brankový elixír do žil. Po brankách Janka Michala, Adama Svobody, Lukáše Urbana a Petra Hanyše bylo rozhodnuto. Domácí dohrávali poslední minutu a půl utkání bez zraněného brankáře a vítězství Jičína ještě pečetil do prázdné branky Jakub Škoda (5:10). Týmu mladších žáků se konečně podařilo protrhnout smůlu a vyhrát. Třináctka v kalendáři se tentokrát ukázala jako šťastná :-). Děkujeme Fanklubu za podporu. Fanoušky zveme na další zápas v sobotu 20.1. v Jičíně proti HC Náchod od 9 hodin.

trenéři: Jiří Maryška, Aleš Kubíček, Pavel Svoboda ved.družstva: Vladislav Kosina