JičínDomácí

NáchodHosté
Branky a nahrávky: Michal 3, Hanyš 2 .
Kovaříková, Svoboda P.- Kosina, Michal, Urban, Dlesk, Škoda, Svoboda A., Kubíček, Hanyš, Koudelka, Dolejší M.,Dolejší T.,Dušík, Glanc

V sobotu 20.1.2018 se od 9 hodin pod hrází rybníka Kníže, na zimním stadionu v Jičíně střetli domácí mladší žáci s HC Náchod. Pro domácí začal zápas hůře a první třetinu prohráli 0:2. Trenérům se povedlo v krátké pauze hráče do druhé části hry namotivovat a zásluhou Petra Hanyše a dvakrát Janka Michala obrátili skore utkání ve svůj prospěch (3:2). Hostům se podařilo v čase 26.55 vyrovnat a drama pokračovalo. Po druhé třetině 3:3. Obě družstva si ve třetí části hry připravovala šance a divákům se hra líbila. Jičín byl nakonec šikovnější. Janek Michal v čase 45.23 dovršil hattrick za velkého přispění Lukáše Urbana po důrazu před náchodskou brankou (4:3) Pátou branku Jičína a svoji druhou v zápase, vstřelil Petr Hanyš po samostatné akci (5:3). Náchod ješte v 52. minutě snížil na 5:4 , ale domácí si už vítězství pohlídali a zaslouženě získali 3 body. Děkujeme Fanklubu za podporu z tribuny. Další utkání v Trutnově 27.1. od 9 hodin. (bus odjezd v 7.00)

trenéři: Maryška Jiří, Kubíček Aleš, Svoboda Pavel ved.družstva: Kosina Vladislav