TrutnovDomácí

JičínHosté
Branky a nahrávky: Hanyš (Koudelka), Hanyš, Němeček (Hanyš), Glanc, Janek (Vrba), Vích (Svoboda A.), Kosina (Dlesk), Němeček (Vrba) .
Svoboda P., Kovaříková-Glanc, Vrba, Dolejší M., Dolejší T., Vernerová, Dušík, Svoboda A., Kubíček, Hanyš, Koudelka, Vích, Michal, Urban, Škoda, Kosina, Dlesk, Němeček

sobota 27.1.2018 Mladší žáci HC Jičín odehráli další mistrovské utkání, tentokrát na ledě v Trutnově. Domácí nastoupili pouze s deseti hráči naproti tomu Jičín měl na tento zápas k dispozici hráčů 17 . Hned ve 4.minutě vstřelil gól hostů Hanyš po nahrávce Koudelky (0:1) a v 7.minutě po samostatné akci zvýšil opět Petr Hanyš na 0:2. Domácí se golově prosadili pouze jednou, v čase 7.18, kdy po zmatku v obraně Jičína přesně trefil trutnovský Dufek (1:2). V závěru první třetiny se radoval znovu Jičín zásluhou Honzy Němečka (1:3). Ve druhé třetině Jičín s přehledem vládl na hřišti. Nejdříve přes celé hřiště vystřihl své solo obránce Tonda Glanc a zavěsil nad rameno brankáře Trutnova (1:4). Další branku po asistenci Matěje Vrby přidal Janek Michal (1:5). Nejhezčí akci ukázal Jičín v přesilové hře 5-3, kdy po nahrávkách Němečka a Adama Svobody skoroval Vích. O 27 vteřin později při hře 5-4 z pohledu Jičína nahrál Fanda Dlesk Adamu Kosinovi a bylo to už 1:7. Utkání bylo rozhodnuto a třetí třetina se jen v klidu dohrávala. Osmou branku Jičína po asistenci Vrby přidal ještě Němeček (1:8). Poděkování jako vždy patří nejen hráčům, ale i skvělému Fanklubu. Další utkání se hraje až v sobotu 10.2.2018 v Jičíně od 9 hodin.

trenéři: J.Maryška, A.Kubíček, P.Svoboda ved.družstva: V.Kosina