V sobotu17.2.2018 jsme hostili tým z Náchoda.

JičínDomácí

NáchodHosté

Jerie - Šmíd, Svoboda – Berný,Zaplatílek–Košíček, Vaněk, Polák – Klouček, Mach, Dlouhý - Pokorná.

V sobotu17.2.2018 jsme hostili tým z Náchoda. Prvních 10 minut jsme s Náchodem hráli pěknou vyrovnanou partii. Hra se přelévala ze strany na stranu. Měli jsme tam pár šancí na skórování, bohužel jsme je neporoměnili. Neproměnili jsme ani Košanovotresné střílení a pak to začlo.. Soupeř nám dál na konci první části 2 rychlé góly, v závěru první třetiny ještě jednoho a v hlavičkách našich hráčů se to přeplo, že Náchod jsou nějací borci a bylo po zápase. Druhá část byla uplně katastrofická, po pár gólech jsme se úplně sesypali a prohráli jsme ji 0-6. Do třetí části jsme nastupovali s tím, dát aspoň jednoho góla do sítě soupeře a udržet skóre na 9, ale nic z toho se nám nepodařilo. Bohužel se v našem týmu nenašel nikdo, kdo by svým výkonem nakopl náš tým k obratu a dá se říct, že od půlky zápasu to byla hra kočka s myší. A to si myslím, že Náchod by byl vcelku hratelný soupeř aspoň v té sestavě, v které na nás v sobotu nastoupil. Škoda, že nám chybělihráči, kteří museli jet s mladšími žáky do Bydžova, ale myslím, že soupeř na tom byl obdobně. Ale právě v těchto zápasech to musí vzít na sebe ostatní klíčový hráči jako jsou Vaňous, Košan a Šmídy, to se bohužel tentokrát nepovedlo. Nevadí, další cenné zkušenosti, které se budou do dalšího hokejového života hodit. Za trenéra sice nejhorší prohra na velké hřiště, kterou jsme zatím utrpěli. Prohrát se může, ale se vztyčenou hlavou, ale tohle bylo špatný. Mrzí mě to, že ten soupeř nebyl až tak peckový, aby nám dal 12-0. Tento týden hostíme Mountfield I, a to teprve bude..

Trenér : Svoboda, Jerie