JičínDomácí
(1:0,5:2,1:1)

Stadion Nový BydžovHosté
Branky a nahrávky: Vaněk 2,Koudelka,Michal,Urban,Svoboda Alex,Košíček. .
Kovaříková , Svoboda. - Svoboda Adam, Michal, Urban, Kubíček, Košíček, Koudelka, Vaněk, Svoboda Alex, Mach, Glanc, Poštolka, Vernerová, Dlouhý.

V skvělé formě se o víkendu předvedlo domácím fanouškům družstvo mladších žáků. Hosté z Nového Bydžova se ani nestačili rozkoukat a už v čase 1:38 po pěkné kombinaci úspěšně zakončoval Matouš Koudelka. I nadále se hrálo především před brankou bydžovských ,ale chybělo přesné zakončení. Soupeř se do větších šancí vůbec nedostal a tak skončila první třetina hubeným skóre 1:0 Začátek druhé periody byl opět marným dobýváním soupeřovi svatyně .Až v minutě pětadvacáté se do sólového úniku prosmýkl Michal a nezaváhal 2:0.Tím zřejmě definitivně odčaroval kouzlo hostujícího brankáře Jirsy, kterého pak naši borci překonali čtyřikrát v rozmezí 8 minut. Bydžovské jsme nechali trochu "čuchnout" dvěma góly před koncem prostřední třetiny, když zřejmě v záplavě endorfinů zavládl v naší obraně chaos.Do šaten se tedy odcházelo za slibného stavu 6:2 Závěrečná část opět přinesla pohledný hokej, ale domácí útočníci se znovu trápili. Když soupeř z ojedinělé šance snížil na rozdíl třech branek nebylo o výsledku zdaleka rozhodnuto. Naštěstí v čase 58:45 přidává pojistku Košíček a je hotovo. Jičínské družstvo předvedlo jeden z nejlepších výkonů letošní sezony. Jako správným rozhodnutím se ukázalo zařazení "mladých pušek" do třetího útoku , když se oba kluci ročníku 09 perfektně začlenili. Na závěr gratulace a díky za hru.

Trenér: Kubíček A. Asistent: Svoboda P.