Dvůr KrálovéDomácí
1:7
(0:3, 1:2, 0:2)

JičínHosté
 
Sestava: Kovaříková, Svoboda Petr - Glanc, Šmíd, Dlouhý, Poštolka, Svoboda .A ,Michal, Urban, Kubíček, Vaněk, Koudelka, Klouček, Košíček, Pokorná

Komentář k zápasu

Upracovaná výhra nad outsiderem

V posledním kole základní části ligy mladších žáků se hráči jičínského HC střetli s Dvorem Králové který se krčí na dně tabulky se ziskem pouhého bodu. Po slibném začátku, kdy naše první formace ve dvou střídáních skórovala se náš tým parádně přizpůsobil hře soupeře a hrála se hra nevalné úrovně. Většina hráčů zařadila na nižší rychlostní stupeň o kloudném založení útoku nemůže být ani řeč. Obrana fungovala stylem: bum-prásk a ty si to útočníku dojeď, ofenziva ve stoje taktéž nemůže fungovat.

Summa summarum výsledek neurazí, ale obraz hry byl hodně vzdálený tomu, co umíme a dokážeme hrát. Je to pouze o hlavě. Většině hráčů bych místo rychlého odjezdu domů s rodiči doporučoval věnovat alespoň půlhodinu sledováním následujícího utkání starších žáků. Tam totiž byla vidět chuť makat, hecování se navzájem a především hokejové myšlení a radost ze hry. To se totiž těžko učí sledováním blbostí na YouTube či televize. Nyní nás čeká druhá fáze sezony, nadstavbová část startuje již o nadcházejícím víkendu ,kdy se představíme v sobotu ve Frýdlantu a v neděli nás čeká v domácím prostředí Turnov. Začátek utkání je naplánován na 12:00.

Trenér: Kubíček
Asistent:Svoboda