JičínDomácí

TrutnovHosté
Branky a nahrávky: Kovařík(Pekárek), Škoda(Němeček), Kovařík(Vích) .
Lustig - Vrba, Dušík - Kosina, Dolejší T. - Kovařík, Pekárek, Dlesk - Vích, Němeček, Škoda

K prvnímu mistrovskému utkání jsme nastoupili na domácím stadionu proti Trutnovu oslabeni o Kubánka a Fraňka(kteří těsně před začátkem sezóny ukončili kariéru) Suchánka a Matouše Dolejšího pro nemoc. I přesto jsme vstoupili aktivněji do zápasu a dá se říci, že první třetina patřila nám. Měli jsme herní převahu, lépe jsme bruslili a kombinovali. Z pěti vyložených šancí jsme však proměnili pouze dvě, ale i to stačilo na vedení 2:0 a v závěru třetiny jsme inkasovali na 2:1. Hned na začátku druhé třetiny soupeř vyrovnal, ale ještě jsme si vzali vedení zpět na 3:2 zbytek třetiny patřil soupeři. Začali jsme chybovat přestali bruslit a držet si svoje pozice. Soupeř mám nastřílel šest branek a po druhé třetině jsme prohrávali 3:7. Ve třetí třetině jsme měli mírně navrch s několika vyloženými šancemi, které jsme však neproměnili. Soupeř tak už jen zápas pohlídal a odvezl si výhru 3:7.